Kuća na prodaju, Bulevar Oslobođenja, 515.000€, 114m²

515.000 €
4.518 € / m2
- Površina: 114 m²
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1415
Opis oglasa
Na prodaju kuća površine 114m2 na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara oslobođenja, na parceli od 358m2. Nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izgradnju nove kuće ili manje urbane vile.
Atraktivna i mirna lokacija sa odličnom povezanošću i kompletnim sadržajem u neposrednoj blizini.
U cenu je uračunata posrednička naknada u visini od 3%.
Kontakt: 069... (prikaži broj telefona)
Prikaz kuće na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park11 min
- Dunavski park22 min
- Železnički park23 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Svetozaru Miletiću5 min
- Galerija Matice srpske5 min
- Jodna Banja11 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Petefi Šandor)9 min
- Srednja škola (Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin)10 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Happy Place)10 min
- Fakultet (Fakultet za pravne i poslovne studije Dr Lazar Vrkatić)8 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Genesis)8 min
- Klinika (Poliklinika Dr Brana Kovačević)11 min
- Teretana (Fitness studio Power Fit)5 min
- Prodavnica (Voće i povrće Pinćir BIO)3 min
- Restoran (Kafe & restoran Grič)4 min
- Kafana (Pab Pow Wow)10 min
- Taksi stajalište (Zeleni Eko Taxi)8 min
- Autobuska stanica (Novosadskog sajma - Bulevar oslobođenja)6 min
- Banka (AIK Banka)6 min