2-etažna kuća na prodaju, Karađorđeva, 790.000€, 63m²

790.000 €
12.540 € / m2
- Etaž: 2
- Površina: 63 m²
- Površina placa: 150a
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1168
- Objekat poseduje: dvorište
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaja domaćinstva i razrađenog poljoprivrednog biznisa – Belegiš
Kompletno uređeno domaćinstvo u Belegišu, idealno za nastavak uspešne poljoprivredne proizvodnje i siguran prihod.
Na placu se nalazi kuća površine 63m², kao i 1.5 hektara zemljišta sa plastenicima ukupne površine 5000m².
Plastenici su potpuno opremljeni i trenutno u radu, sa automatskim otvaranjem, lufterima, krovnim i čeonim otvaranjem, sistemom navodnjavanja „kap po kap i orošavanjem.
Obezbeđena je seoska voda, kao i bunar dubine 100m, što omogućava stabilno i kvalitetno snabdevanje vodom tokom cele godine.
Plac je ograđen i asfaltiran, uredno održavan i funkcionalno organizovan za ozbiljnu proizvodnju.
Zasađene kulture uključuju paradajz, krastavce, paprike, šparglu, boraniju i drugo povrće.
Nekretnina predstavlja odličnu investiciju i već razrađen posao sa velikim godišnjim prihodima i stalnim tržištem.
Idealno za porodicu koja želi da nastavi uspešan posao ili investitore koji traže siguran povrat ulaganja.
Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!
Agencijska provizija 2%
Prikaz kuće na mapi
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke
Saznaj više