Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Partizanski put, 60.000€, 132m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Sopot opština
  5. Babe
  6. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Partizanski put, 60.000€, 132m²

Beograd, Sopot opština, Babe
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15077Oglas ažuriran: 13.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
Video
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 243 €

60.000 €

455 € / m2

132 m²
2 sobe
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 132 m²
  • Površina placa: 10a
  • Grejanje na TA peć
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot)

Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja, što je čini savršenim izborom za ljubitelje prirode i zdravog načina života.

Na placu se nalazi nedovršena kuća, uknjižena na 132 m², sa velikim potencijalom za završetak po sopstvenim željama.

Karakteristike:

- Površina placa: 10 ari

- Uknjižen objekat: 132 m²

- Brz pristup glavnom putu

Ova nekretnina je odličan izbor za porodični dom, vikendicu ili investiciju, uz mogućnost da završne radove prilagodite sopstvenim potrebama i ukusu.

Za više informacija i dogovor oko obilaska, javite se.

Agencijska provizija 2%

Agent: Slađana Španović, br. licence: 5978

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

SŠ08

.

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Stari han
    7 min
  • Spomen kosturnica na Belom kamenu
    11 min
  • Spomenik palim borcima Drugog svetskog rata
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Bakčine)
    5 min
  • Srednja škola (Ekonomsko-trgovinska škola Sopot)
    9 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Švrća)
    8 min
  • Fakultet (Visoka tehnološka škola strukovnih studija)
    38 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Institut za rehabilitaciju Banja Selters)
    28 min
  • Klinika (Poliklinika Sveti Stefan)
    42 min
  • Teretana (Green fitness - fitness klub)
    44 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Tipo market)
    48 min
  • Restoran (Restoran Kod Tome i Nade)
    25 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Manastir Tresije)
    16 min
Ostale ustanove
  • Banka (Poštanska štedionica)
    7 min
  • Pošta (Pošta Sopot)
    7 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
1.611,86 mesečno (ukupno 19.342,37)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Babe, 132 m2. Stanje - Uobičajeno, TA peć, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Sopot opština

455 € / m2
Beograd, Sopot opština, Babe | 4zida.rs | 4zida.rs
656 € / m2
1.366 € / m2
2.076 € / m2

Oglasi ove agencije

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
61.000 €
2.652 €/m²

Rudi Čajaveca

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 23 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
7.300 €

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

poslovni prostor • 432 m² • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
84.000 €
2.545 €/m²

Grge Andrijanovića 7. deo

Krnjača, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 33 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €
1.974 €/m²

Mačvanska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

garsonjera • 38 m² • uknjiženo

Agencija

Resnik, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €

Resnik

Resnik, Rakovica opština, Beograd

građevinsko zemljište • 11.53 a • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
95.000 €

Slatina nova 1013.

Borča, Palilula opština, Beograd

građevinsko zemljište • 30 a • uknjiženo

Agencija

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
85.000 €
4.722 €/m²

Džordža Vašingtona

Bajlonijeva Pijaca, Stari Grad opština, Beograd

dvosoban stan • 18 m²

Agencija

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
44.000 €
3.143 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 12 - YUBC, Novi Beograd, Beograd

lokal • 14 m² • uknjiženo

Agencija

Krnjača, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
59.000 €
2.565 €/m²

Koste Josipovića

Krnjača, Palilula opština, Beograd

garsonjera • 23 m² • uknjiženo

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
87.000 €
1.776 €/m²

8. marta

Boleč, Grocka opština, Beograd

dvoiposoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
67.000 €
4.188 €/m²

Majke Jevrosime

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

garsonjera • 16 m² • uknjiženo

Agencija

Erdevik, Okolne lokacije, Šid | 4zida.rs
30.000 €

Erdevik

Erdevik, Okolne lokacije, Šid

građevinsko zemljište • 29.27 a • uknjiženo

Agencija

Karaburma, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
23.000 €
1.643 €/m²

Mirijevski Bulevar

Karaburma, Palilula opština, Beograd

garaža • 14 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
66.500 €
1.900 €/m²

Zlatiborskih pletilja

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.800 €
1.900 €/m²

Zlatiborskih pletilja

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvoiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Bežanijska kosa 3, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
30.000 €
2.308 €/m²

Kolumbova

Bežanijska kosa 3, Novi Beograd, Beograd

garaža • 13 m²

Agencija

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
75.000 €
3.125 €/m²

Bogdana Žerajića

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

garsonjera • 24 m²

Agencija

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
110.616 €
2.405 €/m²

Devet Jugovića

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

dvoiposoban stan • 46 m²

Agencija

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
100.000 €
2.632 €/m²

Milorada Ruvidića

Medaković 3, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 38 m²

Agencija

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
87.000 €
3.783 €/m²

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

lokal • 23 m²

Agencija

Kompletna ponuda