Reklama

Dvoiposoban stan na prodaju, Novogradnja, Gradske lokacije, 121000€, 53.64m²

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida

od 121.000 €

2.256 € / m2

Dvoiposoban stan
53.64m²
Prizemlje/6 spratova

  • Prodaja parkinga: Dostupno
  • 1 lift
  • Kalorimetar: Da
  • Godina izgradnje: 2027.

Ovaj oglas je deo projekta
Vrnjački Biser

Kompas nekretnineGradske lokacije, Vrnjačka Banja
pozadinska slika

O projektu oglašivača Kompas nekretnine

Luksuzna stambena zgrada sa bazenom, spa centrom i moderno opremljenom teretanom pruza vrhunski komfor i ekskluzivan nacin zivota. Nalazi se na odlicnoj lokaciji, u neposrednoj blizini setalista, idealnoj za mir, rekreaciju i uzivanje tokom cele godine.

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...