Jednoiposoban stan na prodaju, Novogradnja, Donja Vrežina, 64540€, 37.96m²

od 64.540 €
1.700 € / m2
- Status izgradnje: U izgradnji
- Status prodaje: Na prodaju
- Materijal gradnje: Cigla
- Stolarija: PVC
- Podovi: Tarket
- Energetski pasoš: Da
- Prodaja parkinga: Dostupno
- 1 lift
- Kalorimetar: Ne
- Godina izgradnje: 2027.
Ovaj oglas je deo projekta
Novogradnja u Donjoj Vrežini

O projektu oglašivača Etagi Nekretnine
MODERNA NOVOGRADNJA – DONJA VREŽINA
Tražite dom koji spaja miran porodični život i vrhunski kvalitet gradnje?
Predstavljamo vam novi stambeni objekat (P+3) u srcu Donje Vrežine, projektovan po najvišim standardima energetske efikasnosti.
U ponudi je samo 5 ekskluzivnih stanova!
Zašto odabrati baš ovaj stan?
Prvoklasna domaća keramika, moderan tarket i sigurnosna medijapan vrata pružaju osećaj luksuza i sigurnosti.
Tokom izgradnje, pružamo vam mogućnost izbora elemenata u kupatilu – kreirajte prostor po svom ukusu!
Uz svaki kupljeni stan dobijate pripadajuću podrumsku prostoriju(gratis).
Rešite pitanje parkiranja na vreme – u ponudi su i parking i garažna mesta.
Zgrada poseduje energetski pasoš, što garantuje niske troškove grejanja i hlađenja.
Investitor budućim kupcima pruža mogućnost izbora sistema grejanja, kako bi svaki stan bio prilagođen individualnim potrebama i životnom stilu.
Uslovi kupovine:
Učešće: 30% (ostatak po dogovoru/fazi izgradnje). Uz učešće 40% do 45% cena kvadrata iznosi 1.600 €
Rok završetka: Kraj 2027. godine.
Obezbedite sebi dom na vreme u mirnom delu grada, a opet blizu svih bitnih sadržaja.
Cena za placanje u gotovini 1600 €/m², za kredit 1700 €/m².