Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan za izdavanje, Kraljevića Marka, 380€, 35m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. izdavanje stanova
  3. Novi Sad
  4. Socijalno
  5. Jednoiposoban stan

Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida

380 €

mesečno

Isplativost kupovine/iznajmljivanja
1,5 sobe
  • Stan u zgradi
  • Kvadratura: 35m²
  • Na 1. spratu od ukupno 5 spratova
  • Renovirano
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
  • Pogled na: dvorište
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2043
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: lođa
Telekomunikacije
  • Tip interneta: kablovska
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Jako lep jednoiposoban stan, namešten potpuno novim nameštajem. Na odličnoj lokaciji u Kraljevića Marka.

Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom.

Depozit u visini zakupnine.

Agencijska provizija je 50% od iznosa prve zakupnine.

Aničić nekretnine, reg br 2043

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Železnički park
    17 min
  • Dunavski park
    19 min
  • Futoški park
    22 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić
    5 min
  • Katolička plebanija
    6 min
  • Matičarsko zdanje
    8 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Lola Ribar)
    1 min
  • Srednja škola (Gimnazija Svetozar Marković)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Zvončica)
    8 min
  • Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Oftalmološka bolnica Eliksir)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika NS Lab)
    5 min
  • Teretana (Teretana Gym & Gym)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Mikromarket)
    2 min
  • Restoran (Kafana Tinka)
    3 min
  • Kafana (Kafana Šešir)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (MB Taxi)
    7 min
  • Autobuska stanica (Vojvode Bojovića - OŠ Ivo Lola Ribar)
    2 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    3 min
  • Pošta (Pošta Novi Sad 21103)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - ANIČIĆ NEKRETNINE DOOGoran Aničić
Goran Aničić avatar
9 meseci na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo
RSDIznos kredita

Period otplate

13 meseci
od 12.050 RSD

mesečno

Za klijente banke
NKS 7.50%-EKS 7.77%

Period otplate 13 - 71 mesec

Saznaj više

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - ANIČIĆ NEKRETNINE DOOGoran Aničić
Goran Aničić avatar
9 meseci na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan u zgradi za izdavanje, Namešteno, Socijalno, 35 m2, na 1. spratu, ima lift. Stanje - Renovirano, Centralno, ima terasu, ima lođu, ima kupatilo.

Cena posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Socijalno

380 €
Socijalno, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs | 4zida.rs
348 €
418 €
487 €

Oglasi ove agencije

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
300 €

Bulevar Mihajla Pupina

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 28 m²

Agencija

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
43.150 €
1.798 €/m²

Veternička Rampa

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 24 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

69.550 €
1.783 €/m²

Veternička Rampa

Veternička Rampa, Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 39 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
79.670 €
2.656 €/m²

Petrovaradin

Petrovaradin, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 30 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Đurđevo, Okolne lokacije, Žabalj | 4zida.rs
1 €

Đurđevo

Đurđevo, Okolne lokacije, Žabalj

građevinsko zemljište • 370 a • uknjiženo

Agencija

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
67.000 €

Veternik

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

građevinsko zemljište • 6 a • u procesu uknjižavanja

Agencija

Futoška Pijaca, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
350 €

Ćirpanova

Futoška Pijaca, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 33 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
350 €

Miše Dimitrijevića

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 35 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
26.000 €
2.000 €/m²

Gogoljeva

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

garaža • 13 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
82.150 €
2.220 €/m²

Marije Bursać

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
65.450 €
1.769 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
65.450 €
1.769 €/m²

Adice

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
950 €

Cara Lazara

Futog, Okolne lokacije, Novi Sad

poslovni prostor • 95 m²

Agencija

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
500 €

Sedme Vojvođanske Brigade

Sremska Kamenica, Gradske lokacije, Novi Sad

trosoban stan • 80 m²

Agencija

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
240 €

Kopernikova

Nova Detelinara, Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 24 m²

Agencija

400 €

Ćirpanova

Futoška Pijaca, Rotkvarija, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
280 €

Novo Naselje

Novo Naselje, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 24 m²

Agencija

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
400 €

Puškinova

Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 37 m²

Agencija

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
71.800 €
1.751 €/m²

Branka Ćopića

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

jednoiposoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad | 4zida.rs
73.850 €
2.840 €/m²

Detelinara

Detelinara, Gradske lokacije, Novi Sad

garsonjera • 26 m² • u procesu uknjižavanja

Agencija

Kompletna ponuda