Dvoiposoban stan za izdavanje, Danila Kiša, 450€, 65m²






























Dvoiposoban stan u zgradi za izdavanje, Namešteno, Grbavica, 65 m2, na 5. spratu, ima lift. Centralno, ima terasu, ima kupatilo.
*Sačuvaj oglas uz belešku i primaj obaveštenja o njihovom pojeftinjenju ili pojavljivanju sličnih
Period otplate
13 mesecimesečno
Period otplate 13 - 71 mesec
Saznaj više
450 €
mesečno
Izdaje se odličan namešten duplex stan u ulici Danila Kiša
U ponudi je veoma lep, funkcionalan i kompletno namešten duplex stan na atraktivnoj lokaciji u ulici Danila Kiša. Stan je idealan za porodicu, par ili studente koji žele komforan život u mirnom okruženju, a nadomak svih važnih sadržaja.
Na donjoj etaži nalazi se prostran i svetao dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, toalet i terasa koja pruža dodatni prostor za odmor i uživanje. Gornja etaža je rezervisana za privatni deo stana i sastoji se od dve komforne spavaće sobe i kupatila.
Stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom, veoma uredan . Odlikuje ga odličan raspored prostorija, puno prirodne svetlosti i prijatna atmosfera koja pruža osećaj doma.
Lokacija je jedna od najvećih prednosti ovog stana. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, pijaca, marketi, prodavnice, apoteke, kafići i svi sadržaji potrebni za svakodnevni život. Dobra povezanost sa ostalim delovima grada omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim destinacijama.
Ako tražite stan koji spaja komfor, funkcionalnost i odličnu lokaciju, ovo je prava prilika za vas.
Evropa Ns Nekretnine,upisan u reg.posrednika broj 963,broj licence 1936
***Kirija 450 eura
***50% Agencijska provizija
*************************Kontakt osobe ***********************
Sanja :
Nikola :
