Dvoiposoban stan na prodaju, Veliki Park, 124.000€, 71m²

124.000 €
1.746 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, toalet, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 321
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaji dvoiposoban renoviran stan, površine 71m2 na 1 spratu kod Velikog Parka.
Stan se prodaje kompletno opremljen sa stvarima , koje su uključene u cenu.
Stan je modernog rasporeda, svetao i funkcionalan. Idealan za porodični život.
Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja , terase i lođe.
U krugu od par minuta hoda nalaze se škole vrtići , prodavnice, apoteke. . . . .