Jednosoban stan na prodaju, Žitni Trg, 93.730€, 28m²

93.730 €
3.348 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju stan površine 28 m² na odličnoj lokaciji, u blizini centra grada. U neposrednom okruženju nalaze se prodavnice, marketi, prevoz i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Stan poseduje lepu i prostranu terasu, koja pruža dodatni komfor i prijatan prostor za odmor. Zbog svoje lokacije i funkcionalnosti, stan je idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Dodatna prednost je obezbeđen parking u dvorištu zgrade. Odlična prilika! Za više informacija i gledanje stana kontaktirajte nas.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Železnički park16 min
- Dunavski park18 min
- Futoški park19 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić9 min
- Katolička plebanija11 min
- Spomenik Svetozaru Miletiću12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivo Lola Ribar)1 min
- Srednja škola (Gimnazija Svetozar Marković)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zvončica)8 min
- Fakultet (Farmaceutski fakultet Novi Sad)15 min

- Bolnica (Klinika za ginekologiju i akušerstvo KCV)11 min
- Klinika (Poliklinika Dijagnostika Centar)10 min