Dvosoban stan na prodaju, Prvomajska, 185.000€, 58m²

185.000 €
3.190 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1152
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1970.
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji
U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma traženoj lokaciji, na početku Prvomajske ulice.
Stan ima idealan raspored sa jasno odvojenim spavaćim blokom, što pruža dodatni komfor i privatnost. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, uz minimalna ulaganja moguće je dobiti još jednu sobu.
Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase, svetao enterijer i potpuni mir, bez gradske buke.
Stan je bez većih ulaganja i poseduje:
kompletno zamenjene instalacije
renovirano kupatilo
PVC stolariju (osim na terasi)
roletne i komarnike na svim prozorima
kablovsku televiziju
pripadajući podrum
Zgrada je novija, uredna i redovno održavana, sa video-nadzorom i dva nova lifta.
Nekretnina je pogodna kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje.
Mikrolokacija je izuzetna – preko puta Maxija, a u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, pijaca, prodavnice i stajališta gradskog prevoza.
Retko u ponudi i za svaku preporuku!
Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.
Kontaktirajte nas za više informacija.
Prikaz stana na mapi