Jednosoban stan na prodaju, Milovana Glišića, 86.520€, 30m²
Novi Sad - Centar, Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-9211Oglas ažuriran: 19.05.2026.

86.520 €
2.884 € / m2
30 m²
1 soba
Visoko prizemlje/5 spratova
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 garažno mesto
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodaje se uknjizen i bez tereta stan od 30m2. Nalazi se 500 metara od pesackog dela centra, ususkan, sa terasom ispred od 10m2. Potrebno renoviranje radi vracanja u jednoiposoban stan .
Za više informacija pozovite nas na broj- 066... (prikaži broj telefona) .
Reg.posrednika br.1039
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park srpsko-azerbejdžanskog prijateljstva10 min
- Dunavski park12 min
- Molinarijev park29 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik Kralju Petru I Karađorđeviću6 min
- Vladičanski dvor7 min
- Spomen ploča Albertu Ajnštajnu i Milevi Marić13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Ivan Gundulić)10 min
- Srednja škola (Gimnazija Živorad Janković)9 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Sigridrug)6 min
- Fakultet (Univerzitet u Novom Sadu Akademija umetnosti)5 min

Zdravlje
- Bolnica (Bolnica za bolesti zavisnosti Vita)4 min
- Klinika (Poliklinika Novakov)4 min
- Teretana (Teretana Podbara Gym)8 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Supermarket Univerexport)2 min
- Restoran (Restoran Project 72 Wine & Deli)3 min
- Kafana (Dukat Fensi Kafana)5 min
Prevoz
- Taksi stajalište (MB Taxi)20 min