Trosoban stan na prodaju, Dr Dragiše Mišovića, 110.000€, 57m²

110.000 €
1.930 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, kuhinjski elementi, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1097
- Javni parking u zoni, javni parking van zone
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
- U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan **57m2 na prvom spratu stambene zgrade **u naselju Kotež na opštini Palilula.
- Stan gleda na dvorište zgrade punog zelenila, gde je izolovan od buke.
- Stan se nalazi u blizini kafića, prodavnica, autobuskih stajališta, škole...
- Stan je uknjižen na 49m2 i sastoji se od predsoblja, kuhinje, dvnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i lepe i prostrane terase.
- Prodaje se komlet namešten sa svim stvarima.
- Grejanje je etažno na struju.
- Uknjižen
- Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje: istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti
- Kontakt telefoni 011... (prikaži broj telefona) , 011... (prikaži broj telefona) , 060... (prikaži broj telefona)
- **Za više informacija posetite naš sajt https://www.ikatnekretnine.com/ **