Dvoiposoban stan na prodaju, Kotež, 110.000€, 52m²

110.000 €
2.115 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1922
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog rasporeda, jeste prelepa terasa okrenuta ka parku i zelenilu, koja pruža mir i prijatan ambijent tokom celog dana.
Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine 52m2, dok je stvarna merena površina 57m2. Prostor je veoma lepo organizovan i sastoji se od svetlog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase, dok dodatni komfor pruža i pripadajući podrum. Stan je veoma svetao, uredan i odmah useljiv bez dodatnih ulaganja.
Pre petnaestak godina stan je kompletno renoviran, kada su zamenjene elektro i vodovodne instalacije, urađena nova keramika u kupatilu i kuhinji, kao i toplotna izolacija, što doprinosi boljoj energetskoj efikasnosti i nižim troškovima. Grejanje je etažno na struju sa postavljenim radijatorima i zatvorenim sistemom, a stan poseduje i klima uređaj.
Nekretnina se prodaje potpuno nameštena, što je čini odličnom prilikom za kupce koji žele brzo useljenje ili investiciju spremnu za izdavanje bez dodatnih troškova. Lokacija je izuzetno praktična, u непосредној blizini škole, marketa, kao i autobuske stanice, što omogućava jednostavno i brzo povezivanje sa ostalim delovima grada.