Trosoban stan na prodaju, Kej, 230.720€, 72m²

230.720 €
3.204 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Jedinstvena nekretnina - retko u ponudi. Na prodaju komforan trosoban stan, koji se izdvaja kvalitetom, rasporedom i izuzetnom lokacijom. Visina plafona od 2.75m dodatno doprinosi osećaju prostranosti i komfora. Zgrada je izuzetno kvalitetno urađena, masivne konstrukcije sa spoljašnjim zidovima debljine 50cm. Stan je renoviran na jesen 2025. godine, urađena je nova struja, Schneider Electic galanterija, zamenjene su i sve vodovodne instalacije. Hrastov parket je hoblovan i lakiran. Zamenjena je sva stolarija: u dnevnoj i spavaćoj sobi je aluminijumska stolarija sa termoprekidačima, trostrukim staklom i aluminijumskim roletnama, a u ostalim prostorijama je PVC stolarija sa troslojnim staklom nemačkog brenda Trocal. Ulazna vrata su od aluminijuma, a unutrašnja vrata su od furnira hrasta. Odlična zvučna i termo izolacija. U ceni su plakar u spavaćoj sobi,plakar u hodniku, kao i kuhinja sa tehnikom-BOSCH, takođe i plakari i tehn. u kupatilu. U manjoj spavaćoj sobi se može staviti neka druga podna obloga, dok je druga sp.soba izuzetno velika 21,5 m2 - mogućnost pregrađivanja u 2 dečje sobe. Terase nisu u uknjiženoj površini (8m2) - po starim standardima građenja. Na minut od Beogradskog keja, na pet minuta od Dunavskog parka i pešačke zone. U nesposrednoj blizini su vrtić, kao i Osnovna škola (na 3 minuta), što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan život.