Dvoiposoban stan na prodaju, Južni Telep, 128.750€, 46m²
Južni Telep, Telep, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-570802Oglas ažuriran: 19.05.2026.

128.750 €
2.799 € / m2
46 m²
2,5 sobe
2/2 sprata
Dvoiposoban stan na Telepu
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
Opis oglasa
Stan na Telepu sa odličnim rasporedom! Poseduje dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju i terasu. Funkcionalan i svetao stan, idealan kako za porodičan život tako i kao investicija. Miran kraj, dobra povezanost sa ostatkom grada i svi sadržaji u blizini. Za gledanje ovog stana ili više informacija, pozovite naše agente nekretnine!
Šifra: 570802
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park29 min
- Park Bistrica29 min
- Limanski park30 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Eđšeg9 min
- Galerija Matice srpske9 min
- Jodna Banja10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Jožef Atila)5 min
- Srednja škola (Gimnazija Laza Kostić)4 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Zemlja čuda)7 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)4 min

Zdravlje
- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)6 min
- Klinika (Family Medica poliklinika)4 min
- Teretana (Fitness centar B Fit)5 min
Hrana i piće
- Prodavnica (Taki market)6 min
- Restoran (Restoran Romanov)4 min
- Kafana (Atos pub)6 min
Prevoz
- Taksi stajalište (Gradski Taxi)17 min
- Autobuska stanica (Feješ Klare - Pravoslavna crkva)3 min
Ostale ustanove
- Banka (Banca Intesa)5 min
- Pošta (Pošta Novi Sad 21124)7 min
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita