Jednoiposoban stan na prodaju, Crveni Krst Vračar, 132.000€, 33m²

132.000 €
4.000 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Renovirano
- Prostorije: kupatilo, kuhinja
- Opremljenost: Namešteno - internet, klima, kuhinjski elementi, frižider, šporet, rerna, ležaj, plakar, ugradni plakar
- Uknjiženo
- Hitna prodaja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 489
- Javni parking van zone
- Zgrada poseduje: dvorište, podrum
- Kablovska
Opis oglasa
Crveni krst, uknjižen 1/1, funkcionalan, jednoiposoban, svetao, renoviran stan, prodaje se potpuno opremljen kućnim aparatima i nameštajem. Inverter klima. Poseduje pripadajući podrum.
Stan se nalazi u urednoj zgradi sa malo stanova, sa svojim dvorištem. Zgrada je u fazi pripreme za kompletno renoviranje, i fasade i unutrašnjosti, što će umnogome doprineti kvalitetu i estetici življenja u ovom stambenom objektu.
Odlična pozicija zgrade, urbana i odlično organizovana infrastuktura, u popularnoj gradskoj zoni: stajalište prevoza u neposrednoj blizini , blizina Bulevara kralja Aleksandra, Beogradskog dramskog pozorišta, BEO tržni centar, mnogobrojne prodavnice...Po dokumentaciji jednosoban stan a na terenu ima dnevnu sobu,odvojenu spavacu,kuhunju i kupatilo
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Urbani džep3 min
- Park Slavujev potok15 min
- Park Šumice17 min

Obeležja kulture u blizini
- Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević5 min
- Spomenik vojvodi Petru Bojoviću6 min
- Vozarev krst9 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini