Trosoban stan na prodaju, Prvomajska 40, 135.000€, 63m²

135.000 €
2.143 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, ostava, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, TV, klima, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, rerna, ležaj, plakar, kancelarijski nameštaj
- Orijentacija ka: zapad
- Pogled na: dvorište
- U procesu uknjižavanja
- Hitna prodaja
- Kupovina direktno od vlasnika
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Parking u dvorištu zgrade, javni parking van zone
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Tip interneta: optički
- Kablovska
Opis oglasa
Na prodaju kompletno opremljen trosoban stan – Subotica, Centar 3, Prvomajska 40. Prodaje se moderan, svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 63 m², sa privatnim parking mestom u zatvorenom, ograđenom dvorištu zgrade.
Struktura:
• 2 spavaće sobe
• dnevna soba
• trpezarija
• kuhinja
• kupatilo
Lokacija je izuzetna – svega 7 minuta lagane šetnje do Gradske kuće. U neposrednoj blizini nalaze se škola i pijaca.
Stan se prodaje potpuno namešten i opremljen:
• mašina za pranje i sušenje veša
• frižider
• ugradna rerna
• ugradna ploča
• bojleri u kuhinji i kupatilu
• gasni radijatori sa individualnim brojilom
Pod je obložen kvalitetnim parketom.
Grejanje je gasno (ekonomično, sa sopstvenim brojilom).
Nameštaj je delom rađen po meri u Austriji i Beogradu (puno drvo).
Dušek sa memorijskom penom.
Tri radna stola.
Ukupno 6 mesta za spavanje.
Autentičan ćilim iz Avganistana u dnevnoj sobi.
PVC stolarija sa roletnama.
Pametni interfon sa foto-evidencijom poziva i Wi-Fi povezivanjem.