Trosoban stan na prodaju, Cara Dušana, 221.449€, 59m²

221.449 €
3.753 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Luksuzno
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 711
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 lift
Opis oglasa
Predstavljamo vam fenomenalan trosoban stan od 59m2 na jednoj od najtraženijih lokacija, idealan za udoban i moderan život! Nalazi se u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini svega što vam je potrebno – prodavnica, škola, restorana, kafića i gradskog prevoza.Stan je izuzetno svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan se nalazi na šestom spratu izuzetno kvalitetne i odlično održavane zgrade, koja odiše urednošću, toplinom i prijatnim ambijentom. Moderan enterijer, kvalitetni materijali i pažljivo uređeni detalji pružaju osećaj luksuza i topline. Dnevni boravak je povezan sa kuhinjom i trpezarijom, stvarajući savršen prostor za uživanje i druženje.Idealan izbor kako za porodičan život, tako i kao investicija. Uz stan se prodaje i pripadajuće garažno mesto u suterenu zgrade koje je uključeno u cenu. Spoj odlične lokacije, komfora i kvaliteta čini ovu nekretninu pravom prilikom koju ne treba propustiti.
KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM:
064... (prikaži broj telefona)
,
064... (prikaži broj telefona)
021... (prikaži broj telefona)
EMAIL: art@ns-group. rs
Agencijski ID:
570418
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Futoški park16 min