Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 132.500€, 51m²

132.500 €
2.598 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 200
Opis oglasa
Agencijska oznaka - 1065365 - Cena 132. 500e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen dvoiposoban stan na Adicama. Stan se sastoji od lepog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve sobe, kupatila i terase. Grejanje je na toplotne pumpe - podno. Uz stan ide parking mesto i dvorište od 45m2. U stanu ostaje komplet kuhinja i ugradni plakari. Više informacija na 060... (prikaži broj telefona) House nekretnine
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Bistrica49 min

Obeležja kulture u blizini
- Dvorac Hadik-Kotek17 min
- Dvorac Eđšeg17 min
- Jodna Banja18 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Marija Trandafil)manje od 1 min
- Srednja škola (Privatna medicinska škola Dositej Obradović)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Anđeo čuvar)6 min
- Fakultet (Protestantski teološki fakultet)10 min

- Bolnica (Ginekološka bolnica Ferona)9 min
- Klinika (Poliklinika Consilium)10 min
- Teretana (Fintess centar Basic Control Academy)9 min
- Prodavnica (Mikromarket)1 min
- Restoran (Restoran Exit West)28 min
- Kafana (Kafanica Kod Dače)45 min
- Taksi stajalište (Taxi prevoz Novi Sad)34 min
- Autobuska stanica (Veternička - Fešter osnovna škola)1 min
- Banka (Erste Bank Ekspres ekspozitura)10 min