Kuća na prodaju, Zeleno Polje, 80.000€, 92m²

80.000 €
870 € / m2
- Površina: 92 m²
- Površina placa: 4.74a
- Grejanje na gas
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1312
- 1 garažno mesto
- 1 parking mesto
- Objekat poseduje: dvorište
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju kuća uknjižena na 92 m2 na placu od 4.74 ara u naselju Zeleno polje (uljara). Sastoji se od tri stambene jedinice (trosobnog satana-glavna kuća, veće garsonjere i dvosobnog stana) Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Građena od čvrstog materijala sa betonskom pločom, grejanje na GAS (plinske peći), struja trofazna, gradska kanalizacija. Dvorište ograđeno, poseduje kolski ulaz i čini ga garaža. Cena nije fiksna