Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do
do 100.000 €
Jednoiposoban stan

  1. Naslovna

Prodaja stanova | Srbija, Jednoiposoban stan do 100.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

2.352 oglasa

Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Kopaonik

79.560 €

2.040 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Zona 1 | 4zida.rs
Bulevar Zona 1 | 4zida.rs
Bulevar Zona 1 | 4zida.rs
Bulevar Zona 1 | 4zida.rs
Bulevar Zona 1 | 4zida.rs
10

Bulevar Zona 1

Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

93.000 €

2.163 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/10 spratova
Agencija • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Romanijska

Bulevar Zona 2, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš

90.000 €

2.432 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
Romanijska | 4zida.rs
13
Logo agencije

Romanijska

90.000 €

2.432 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
Kozarčeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
26
Logo agencije

Kozarčeva

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

84.000 €

2.545 €/m²

33m² | 1.5 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Centar

Gradske lokacije, Ćuprija

65.000 €

1.102 €/m²

59m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
Rentgenova | 4zida.rs
6

Rentgenova

Medijana, Gradske lokacije, Niš

80.000 €

1.739 €/m²

46m² | 1.5 soba | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Logo agencije

Vatroslava Lisinskog 40-46

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

50m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

46m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
1
Logo agencije

Toše Jovanovića 50A

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

45m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 13.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Novogradnja
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

39m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
Omladinska 14 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11

Omladinska 14

Veternik, Gradske lokacije, Novi Sad

95.000 €

1.863 €/m²

51m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
2
Logo agencije

Centar

Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

80.000 €

2.051 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Bratstva I Jedinstva

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

86.400 €

2.400 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

94.000 €

2.000 €/m²

47m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

78.400 €

2.286 €/m²

34m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Gradske lokacije

Vrnjačka Banja

86.400 €

2.278 €/m²

37m² | 1.5 soba
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾