Jednoiposoban stan na prodaju, Bulevar Zona 1, 93.000€, 43m²

93.000 €
2.163 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1424
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu je centralno. Po podu je parket dok je spoljašna stolarija PVC i drvena. Ovaj stan je pogodan kao investicija za buduće izdvanje, zbog same blizine Medicinskog fakulteta.
Stan je renoviran i ne zahteva dodatna ulaganja. Parking je dostupan u dvorištu zgrade.
Stan je u postupku upisa. Moguća kupovina samo za keš.
Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove nekretnine ili želite da zakažete termin razgledanja možete nas kontaktirati na brojeve telefona 064... (prikaži broj telefona) i 062... (prikaži broj telefona) ili nas posetite na adresi Obrenovićeva bb TPC Kalča lamela A1/6.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Svetog Save5 min
- Park složnih komšija11 min
- Park Čair21 min

Obeležja kulture u blizini
- Ćele kula5 min
- Zgrada Pasterovog zavoda6 min
- Ranohrišćanska grobnica7 min