Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Jednoiposoban stan na prodaju, Romanijska, 90.000€, 37m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Niš
  4. Bulevar Zona 2
  5. Jednoiposoban stan

Jednoiposoban stan na prodaju, Romanijska, 90.000€, 37m²

Bulevar Zona 2, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-p-016457Oglas ažuriran: 13.05.2026.
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
Jednoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 365 €

90.000 €

2.432 € / m2

37 m²
1,5 sobe
3/10 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo, terasa
  • Opremljenost: interfon
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1487
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: prilaz za invalide
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su vrtić, park Sv. sava, Tržni centar Delta, osnovna škola…. Uknjižene površine 37m2, sa odličnim rasporedom prostorija. Nalazi se na 3. spratu u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa dva lifta.. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, lođe i spavaće, sobe. Stan je u izvornom, odličnom stanju, Oko zgrade je slobodno parking mesto, stanu pripada podrumska prostorija. Ukniižen 1/1, zgrada sa građevinskom dozvolom. Topla preporuka agencije! Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju.

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Svetog Save
    5 min
  • Park složnih komšija
    12 min
  • Park Čair
    24 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Ćele kula
    5 min
  • Zgrada Pasterovog zavoda
    5 min
  • Ranohrišćanska grobnica
    6 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Sveti Sava)
    4 min
  • Srednja škola (Medicinska škola Dr Milenko Hadžić)
    5 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Plavi čuperak)
    9 min
  • Fakultet (Univerzitet u Nišu Medicinski fakultet)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Sava Surgery)
    4 min
  • Klinika (Poliklinika za laboratorijsku dijagnostiku Neolab)
    3 min
  • Teretana (Strongman fitness center)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Tekijanka market)
    manje od 1 min
  • Restoran (Kafana M&J)
    3 min
  • Kafana (Kafana Dva jarana)
    9 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Duga taksi)
    11 min
  • Autobuska stanica (Branka Krsmanovića)
    3 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    3 min
  • Pošta (Pošta Niš 11)
    3 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
451,81 mesečno (ukupno 5.421,72)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Bulevar nekretnineBulevar Nekretnine
Bulevar Nekretnine avatar
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Jednoiposoban stan za prodaju, uknjižen, Bulevar Zona 2, 37 m2, na 3. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima terasu, ima kupatilo. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Bulevar Nemanjića

2.432 € / m2
Bulevar Zona 2, Bulevar Nemanjića, Medijana, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs | 4zida.rs
1.559 € / m2
2.122 € / m2
2.685 € / m2

Oglasi ove agencije

Žunje , Okolne lokacije, Knić | 4zida.rs
89.700 €

Žunje

Žunje , Okolne lokacije, Knić

građevinsko zemljište • 29 a

Agencija

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €
857 €/m²

Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

1-etažna kuća • 105 m² • uknjiženo

Agencija

Popovac, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €

Popovac

Popovac, Okolne lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 57.97 a

Agencija

Donja Toponica, Okolne lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €

Donja Trnava

Donja Toponica, Okolne lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 27.09 a • uknjiženo

Agencija

Mramorsko Brdo, Okolne lokacije, Merošina | 4zida.rs
90.000 €

Mramorsko brdo

Mramorsko Brdo, Okolne lokacije, Merošina

građevinsko zemljište • 87.71 a

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.730 €
1.650 €/m²

Jeremije Živanovića

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

dvoiposoban stan • 55 m² • uknjiženo

Agencija

9. Maj, Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €

Novo selo

9. Maj, Palilula, Gradske lokacije, Niš

građevinsko zemljište • 30.52 a

Agencija

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €
1.607 €/m²

Niška Banja

Niška Banja, Gradske lokacije, Niš

dvosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Gradske lokacije, Merošina | 4zida.rs
90.000 €
450 €/m²

Gradište

Gradske lokacije, Merošina

1-etažna kuća • 200 m² • uknjiženo

Agencija

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €
1.500 €/m²

Knjazevačka

Durlan, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

lokal • 60 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
88.960 €
1.934 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
89.720 €
1.909 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
89.210 €
1.939 €/m²

Mokranjčeva

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
90.000 €
1.765 €/m²

Kopaonička

Erdoglija, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 51 m²

Agencija

Kutleš  , Okolne lokacije, Leskovac | 4zida.rs
90.000 €
643 €/m²

Kutleš

Kutleš , Okolne lokacije, Leskovac

1-etažna kuća • 140 m² • uknjiženo

Agencija

Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
90.000 €
1.125 €/m²

Pantelejska

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

četvorosoban stan • 80 m²

Agencija

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
91.400 €
2.077 €/m²

Borivoja Stevanovića

Čalije, Pantelej, Gradske lokacije, Niš

jednoiposoban stan • 44 m²

Agencija

Palilula, Gradske lokacije, Niš | 4zida.rs
89.098 €
2.546 €/m²

Palilulska

Palilula, Gradske lokacije, Niš

jednosoban stan • 35 m²

Agencija

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac | 4zida.rs
90.750 €
1.815 €/m²

Atinska

Aerodrom, Gradske lokacije, Kragujevac

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Leskovac | 4zida.rs
90.000 €
818 €/m²

Dositelja Obradovića

Centar, Gradske lokacije, Leskovac

1-etažna kuća • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda