Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Ljubostinjska, 215.000€, 54m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Vračar
  5. Kalenić pijaca
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Ljubostinjska, 215.000€, 54m²

Beograd, Vračar, Kalenić pijaca
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23320Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 871 €

215.000 €

3.981 € / m2

54 m²
2 sobe
4/5 spratova
Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska, 54m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Etažno grejanje
  • Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Kanalizacija

Opis oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska

2.0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon

U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu) i nema lift. Zgrada svojom pozicijom ima direktan izlaz na Ljubostinjsku, ali se do nje dolazi kroz susedni prolaz.

Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, komforne dnevne sobe koja ima izlaz na prelepu terasu i pogled na veliko ozelenjeno dvorište, kuhinje i trpezarije, kupatila, spavaće sobe, dve terase, hodnika koji odvaja spavaću sobu od ostatka stana.

Dvostrano je orijentisan, ka ulici i dvorištu, jugoistočne je pozicije. Prošle godine je renovirano kupatilo, bela tehnika je nova u kuhinji, parket je u veoma dobrom stanju. Etažno je grejanje, ekonomični mesečni troškovi održavanja.

Zgrada se lepo održava, ulaz je okrečen. Fasada zgrade je urađena prošle godine, kao i izolacija terase.

Lokacija je odlična budući da je u neposrednoj blizini Kalenić pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, Vukov spomenik. Infrastruktura i saobraćajna povezanost sa gradom odlična.

Uknjižen je na 31m2, mereno ima 54m2, zbog čega je u ponudi samo za keš kupce.

Izuzetan za život ili kao investicija.

Agencijska porvizija 2%.

Agent Svetlana Todorov: 066... (prikaži broj telefona) (licenca br. 6305)

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park vojvode Petra Bojovića
    6 min
  • Park Ćirila i Metodija
    6 min
  • Čuburski park
    9 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik Ćirilu i Metodiju
    5 min
  • Spomenik Puškinu
    6 min
  • Spomenik Vuku Karadžiću
    7 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Jovan Miodragović)
    3 min
  • Srednja škola (Srednja škola Arhimed)
    2 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Montesori zvono)
    3 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Geografski fakultet)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Specijalna bolnica za oftalmologiju Miloš Klinika)
    3 min
  • Klinika (Poliklinika Panacea)
    10 min
  • Teretana (Palestra Fitness Club)
    2 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aroma market)
    1 min
  • Restoran (RiZz Pizza & Pasta Bar)
    1 min
  • Kafana (Pab Pivodrom)
    2 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    6 min
  • Autobuska stanica (Pijaca „Kalenić“)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Vukov spomenik)
    7 min
  • Trolejbuska stanica (Vojvode Dragomira)
    7 min
Ostale ustanove
  • Banka (Addiko Bank)
    3 min
  • Pošta (Pošta Beograd 15)
    6 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
659,40 mesečno (ukupno 7.912,79)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan u zgradi za prodaju, uknjižen, Kalenić pijaca, 54 m2, na 4. spratu. Etažno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Vračar

3.981 € / m2
Beograd, Vračar, Kalenić pijaca | 4zida.rs | 4zida.rs
3.326 € / m2
4.198 € / m2
5.070 € / m2

Oglasi ove agencije

Slavija, Vračar, Beograd | 4zida.rs
219.000 €
4.294 €/m²

Deligradska

Slavija, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
215.000 €
2.337 €/m²

Kumanovska

Novi Grad, Zemun opština, Beograd

šestosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
4.314 €/m²

Šumadijska

Zemunske kapije, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 51 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
213.500 €
3.500 €/m²

Majke Kujundžić

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 61 m²

Agencija

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
213.070 €
3.551 €/m²

Gornjačka

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
219.626 €
3.660 €/m²

Gornjačka

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
213.677 €
3.561 €/m²

Gornjačka

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 60 m²

Agencija

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.559 €/m²

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
218.000 €
6.056 €/m²

Hilandarska

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

jednoiposoban stan • 36 m² • uknjiženo

Agencija

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
220.000 €
2.857 €/m²

Bulevar kralja Aleksandra

Zeleno Brdo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 77 m²

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
210.950 €

Dunavska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

plac • 42.19 a • uknjiženo

Agencija

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.877 €/m²

Deset avijatičara

Konjarnik, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 73 m² • uknjiženo

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
211.630 €
3.159 €/m²

Učiteljsko Naselje

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 67 m²

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
211.167 €
3.984 €/m²

Vojvode Stepe

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 53 m²

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
219.900 €
3.665 €/m²

Tetovska

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 60 m²

Agencija

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
215.000 €
2.792 €/m²

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 77 m² • uknjiženo

Agencija

Kalvarija, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
3.387 €/m²

Mića Radakovića

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 62 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.800 €/m²

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
219.000 €
3.590 €/m²

Zemunska

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

dvoiposoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
216.500 €
2.042 €/m²

Palmira Toljatija

Blok 11c - Stari Merkator, Novi Beograd, Beograd

poslovni prostor • 106 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda