Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.110 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
Ilije Garašanina | 4zida.rs
7
Logo agencije

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

122.000 €

4.067 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
Homoljska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Homoljska

Karaburma, Palilula opština, Beograd

134.800 €

2.808 €/m²

48m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
Krunska | 4zida.rs
8
Logo agencije

Krunska

Vračar, Beograd

495.000 €

5.893 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
10
Logo agencije

JUŽNI BULEVAR

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

259.000 €

3.754 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
Aleksandra Bugarskog | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Aleksandra Bugarskog

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

138.503 €

2.388 €/m²

58m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Prve Pruge | 4zida.rs
Prve Pruge | 4zida.rs
Prve Pruge | 4zida.rs
Prve Pruge | 4zida.rs
Prve Pruge | 4zida.rs
26

Prve Pruge

Retenzija, Zemun opština, Beograd

575.000 €

3.443 €/m²

167m² | 4.5 sobe | 7/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
Crnotravska | 4zida.rs
14

Crnotravska

Banjica, Voždovac opština, Beograd

260.000 €

3.210 €/m²

81m² | 3.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
Rajka Mitića | 4zida.rs
12

Rajka Mitića

Centar, Savski Venac, Beograd

180.000 €

3.396 €/m²

53m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
Svetogorska | 4zida.rs
9
Logo agencije

Svetogorska

Atelje 212, Stari Grad opština, Beograd

380.000 €

3.654 €/m²

104m² | 5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

211.640 €

4.150 €/m²

51m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
Hercegovačka | 4zida.rs
16
Logo agencije

Hercegovačka

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

475.000 €

5.220 €/m²

91m² | 3 sobe | 6/20 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Neznanog junaka | 4zida.rs
Neznanog junaka | 4zida.rs
Neznanog junaka | 4zida.rs
Neznanog junaka | 4zida.rs
Neznanog junaka | 4zida.rs
20

Neznanog junaka

Dedinje, Savski Venac, Beograd

350.000 €

4.375 €/m²

80m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
Vojvode Stepe | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Vojvode Stepe

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

175.500 €

2.700 €/m²

65m² | 3 sobe | 4/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

195.000 €

2.600 €/m²

75m² | 2.5 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Višnjička Banja | 4zida.rs
Višnjička Banja | 4zida.rs
2
Logo agencije

Višnjička Banja

Palilula opština, Beograd

156.240 €

3.005 €/m²

52m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
Dr Dragoslava Popovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Dr Dragoslava Popovića

Palilulska Pijaca, Palilula opština, Beograd

250.000 €

3.289 €/m²

76m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
Darinke Radović | 4zida.rs
18
Logo agencije

Darinke Radović

Novi Železnik, Čukarica opština, Beograd

136.999 €

2.322 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
9

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.594 €/m²

32m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
Šavnička | 4zida.rs
16
Logo agencije

Šavnička

Cerak, Čukarica opština, Beograd

199.000 €

1.605 €/m²

124m² | 5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
SAVE MAŠKOVIĆA | 4zida.rs
SAVE MAŠKOVIĆA | 4zida.rs
SAVE MAŠKOVIĆA | 4zida.rs
SAVE MAŠKOVIĆA | 4zida.rs
SAVE MAŠKOVIĆA | 4zida.rs
15

SAVE MAŠKOVIĆA

Trošarina, Voždovac opština, Beograd

272.000 €

3.200 €/m²

85m² | 3 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78798081

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba
Beograd