Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Primorska, 227.920€, 55m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Palilula opština
  5. Hadžipopovac
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Primorska, 227.920€, 55m²

Beograd, Palilula opština, Hadžipopovac
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-12939Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 924 €

227.920 €

4.144 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 3.754 €
55 m²
2 sobe
2/4 sprata
O stanu
  • Etažno grejanje
  • Novo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • Godina izgradnje: 2025.
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se moderan 2.0 stan u kvalitetnoj novogradnji, građen sa pažljivo biranim materijalima i akcentom na dugotrajnost i komfor stanovanja.

Stan odlikuju hrastov parket vrhunskog kvaliteta, ALU stolarija, inverter klima uređaj, kao i elegantna završna obrada uz keramiku renomiranog brenda keramike.

Funkcionalan raspored prostorija pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i prijatan osećaj svetlosti i udobnosti. Idealan kako za život, tako i kao investicija.

Objekat je u završnoj fazi izgradnje, a planirani završetak radova je decembar 2026. godine.

Mogućnost kupovine garažnog mesta.

Povraćaj PDV.

specifikacija prostorija:

1 Hodnik parket 10m2

2 Dnevna+trpezarija+kuhinja park.+ker.pl 22.26m2

3 Kupatilo ker. pločice 4.23m2

4 Spavaća soba parket 9.86m2

5 Lođa ker. pločice 9.48m2

Agencijska provizija 2%

Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301

"Art nekretnine" d.o.o. Beograd

Reg. br.339

011... (prikaži broj telefona)

MK02

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Hadžipopovac
    3 min
  • Park Starine Novaka
    4 min
  • Spomen park oslobodiocima Beograda
    4 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Novo groblje Beograd
    4 min
  • Spomen groblje oslobodiocima Beograda
    4 min
  • Spomenik Oslobodiocima Beograda
    5 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Oslobodioci Beograda)
    4 min
  • Srednja škola (Elektrotehnička škola Rade Končar)
    5 min
  • Vrtić (Vrtić Panda)
    2 min
  • Fakultet (Visoka železnička škola strukovnih studija)
    4 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Oftalmološka bolnica Revida)
    1 min
  • Klinika (Poliklinika Argirović)
    5 min
  • Teretana (Fitnes centar Strong Gym)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aroma market)
    1 min
  • Restoran (Pasta bar Don Vitorre)
    2 min
  • Kafana (Hunters pub)
    4 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Euro Gold Taxi)
    4 min
  • Autobuska stanica (Cvijićeva)
    4 min
  • Tramvajska stanica (Novo Groblje)
    5 min
  • Trolejbuska stanica (Zdravka Čelara)
    4 min
Ostale ustanove
  • Banka (NLB Komercijalna banka)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 28)
    4 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
671,61 mesečno (ukupno 8.059,32)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, Hadžipopovac, 55 m2, na 2. spratu. Stanje - Novo, Etažno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Palilula opština

4.144 € / m2
Beograd, Palilula opština, Hadžipopovac | 4zida.rs | 4zida.rs
1.686 € / m2
2.718 € / m2
3.750 € / m2

Oglasi ove agencije

Selo Rakovica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €

Jovana Milovanovića

Selo Rakovica, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 56 a

Agencija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
2.290 €/m²

Vidikovački venac

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

četvorosoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
6.543 €/m²

Stojana Protića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

jednoiposoban stan • 35 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
3.651 €/m²

Braće Trninić

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

kuća • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
228.659 €
3.221 €/m²

Čegarska

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 71 m²

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
2.771 €/m²

Živka Davidovića

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 83 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
3.651 €/m²

Braće Trninić

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

poslovni prostor • 63 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
228.500 €
3.047 €/m²

Prvomajska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 75 m²

Agencija

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
228.000 €
5.302 €/m²

Vojvode Toze

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
230.000 €
2.421 €/m²

Crvenih božura

Gajevi, Okolne lokacije, Zlatibor

2-etažna kuća • 95 m² • uknjiženo

Agencija

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
230.000 €
2.500 €/m²

Svetosavska

Novi Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Olimp, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
3.770 €/m²

Vojvode Blažete

Olimp, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Sremčica, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
909 €/m²

Bobovačka

Sremčica, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 252 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
2.863 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

trosoban stan • 80 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
230.000 €
5.610 €/m²

Petrogradska

Kalenić, Vračar, Beograd

lokal • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 66, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
228.900 €
4.088 €/m²

Đorđa Stanojevića

Blok 66, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 56 m²

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
229.900 €
2.804 €/m²

Ugrinovačka

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 82 m²

Agencija

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
229.900 €
3.897 €/m²

Dr Agostina Neta

Blok 70a, Novi Beograd, Beograd

dvosoban stan • 59 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
228.000 €
3.455 €/m²

Branka Krsmanovića

Crveni Krst Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m² • uknjiženo

Agencija

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
229.000 €
3.181 €/m²

Ilirska

Profesorska Kolonija, Palilula opština, Beograd

troiposoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda