Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.727 oglasa

Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
8
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

82.400 €

2.841 €/m²

29m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Radnička | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Radnička

Čukarička Padina, Čukarica opština, Beograd

195.000 €

3.047 €/m²

64m² | 3 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
21
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

216.000 €

2.880 €/m²

75m² | 3 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Adice | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Adice

Gradske lokacije, Novi Sad

108.500 €

2.359 €/m²

46m² | 2.5 sobe | 1/2 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

71m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Toše Jovanovića 50A | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Projekat Toše Jovanovića 50

Lesnina, Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

90m² | 3 sobe | potkrovlje/3 sprata
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Novi Sad - Centar | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
odmah useljiv
6
Logo agencije

Novi Sad - Centar

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

84.000 €

3.500 €/m²

24m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
15
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

162.700 €

2.854 €/m²

57m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Zemunska | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Zemunska

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

219.000 €

3.590 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Dušana Vukasovića

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

230.000 €

3.594 €/m²

64m² | 2.5 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Vatroslava Lisinskog 40-46 | 4zida.rs
Novogradnja
Logo projekta

DAKRISO ROYAL HOME

Radijalac, Gradske lokacije, Subotica

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Nikole Čupića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Nikole Čupića

Denkova Bašta, Zvezdara opština, Beograd

239.000 €

4.193 €/m²

57m² | 2 sobe | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Beogradska

Zemunski Kej, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Jelke Bojkić Makavejev | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Jelke Bojkić Makavejev

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

155.000 €

2.768 €/m²

56m² | 2.5 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Radovana Simića Cige | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Radovana Simića Cige

Medaković 2, Voždovac opština, Beograd

144.550 €

2.727 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Žike Pavlovića | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Žike Pavlovića

Divčibare, Okolne lokacije, Valjevo

85.000 €

2.297 €/m²

37m² | 2 sobe | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Premijum
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

60m² | 2.5 sobe | 4/5 spratova
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Novogradnja
2

Dorćol Park

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

69m² | 3 sobe | 4/5 spratova
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Detelinara | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
18
Logo agencije

Detelinara

Gradske lokacije, Novi Sad

159.650 €

3.193 €/m²

50m² | 2.5 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Bulevar JNA | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Garaža i parking
Ažurirano 14.05.2026.
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Dr Ivana Ribara | 4zida.rs
Premijum
5
Logo agencije

Dr Ivana Ribara

Dr Ivan Ribar, Novi Beograd, Beograd

190.000 €

3.276 €/m²

58m² | 2 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Telep | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
19
Logo agencije

Telep

Gradske lokacije, Novi Sad

195.000 €

2.786 €/m²

70m² | 3 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Trg Lazara Nešića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
dobra lokacija
20

Trg Lazara Nešića

Centar 1, Gradske lokacije, Subotica

145.000 €

1.051 €/m²

138m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾