Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Garsonjera na prodaju, Beogradska, 124.000€, 26m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Zemun opština
  5. Zemunski Kej
  6. Garsonjera

Garsonjera na prodaju, Beogradska, 124.000€, 26m²

Beograd, Zemun opština, Zemunski Kej
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-23308Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
Garsonjera | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 503 €

124.000 €

4.769 € / m2

26 m²
Garsonjera
1/4 sprata
Zemun, Zemunski kej - Beogradska, 26m2
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Grejanje na norveške radijatore
  • Renovirano
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - internet, klima, kanalizacija
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Kanalizacija

Opis oglasa

Zemun, Zemunski kej - Beogradska

0.5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking

Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane četvorospratne zgrade.

Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase.

Stan je veoma svetao i odlično organizovan, maksimalno iskorišćenog prostora, sa terasom koja dodatno doprinosi komforu. Grejanje je na struju, uz norveške radijatore, što omogućava potpunu kontrolu troškova i prijatnu temperaturu tokom cele godine. Nekretnina je renovirana i bez potrebe za dodatnim ulaganjima, spremna za useljenje ili izdavanje.

Posebna prednost stana je obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku pogodnost za ovu traženu lokaciju.

Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje, zahvaljujući atraktivnoj poziciji u blizini šetališta, restorana, kafića, škola, fakulteta, pijace, prevoza i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.

Uknjižen na 23m2 korisne i 26m2 građevinske površine.

Agencijska provizija 2%

Agent: Ana Čortan

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Pašina česma
    17 min
  • Rodna kuća vojvode Stepe Stepanovića
    22 min
  • Trećepozivačka česma
    23 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Nikola Tesla)
    8 min
  • Srednja škola (Sedma beogradska gimnazija)
    19 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Lane)
    8 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    18 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (MedicOne - specijalna bolnica za plastičnu, estetsku i rekonstruktivnu hirurgiju)
    21 min
  • Klinika (Poliklinika i laboratorija LaboMedica)
    23 min
  • Teretana (Školica sporta Activity Centar)
    8 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Aman market)
    19 min
  • Restoran (Restoran Da Vinči)
    20 min
Prevoz
  • Autobuska stanica (Vinča)
    1 min
Ostale ustanove
  • Banka (Raiffeisen Bank)
    7 min
  • Pošta (Pošta Vinča)
    5 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
317,49 mesečno (ukupno 3.809,86)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Kvadrat nekretnineMoj Kvadrat
Moj Kvadrat avatar
14 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Garsonjera u zgradi za prodaju, uknjižena, Zemunski Kej, 26 m2, na 1. spratu. Stanje - Renovirano, Norveški radijatori, ima terasu. Ima parking mesto.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Zemun opština

4.769 € / m2
Beograd, Zemun opština, Zemunski Kej | 4zida.rs | 4zida.rs
1.995 € / m2
2.809 € / m2
3.624 € / m2

Oglasi ove agencije

Centar, Gradske lokacije, Jagodina | 4zida.rs
118.512 €
2.469 €/m²

Đure Jakšića

Centar, Gradske lokacije, Jagodina

lokal • 48 m² • uknjiženo

Agencija

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
119.900 €
2.551 €/m²

Braće Jerković

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

jednosoban stan • 47 m²

Agencija

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
121.000 €
2.200 €/m²

Nikole Altomanovića

Vojvode Vlahovića Zvezdara, Zvezdara opština, Beograd

dvoiposoban stan • 55 m²

Agencija

Sutjeska, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
124.878 €
2.775 €/m²

Pazovački put

Sutjeska, Zemun opština, Beograd

jednoiposoban stan • 45 m²

Agencija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
119.900 €
2.551 €/m²

Radoja Dakića

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

jednosoban stan • 47 m² • uknjiženo

Agencija

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €

Svetosavska

Barajevo (mesto), Barajevo opština, Beograd

plac • 18.56 a • uknjiženo

Agencija

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
122.000 €
4.067 €/m²

Ilije Garašanina

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

jednosoban stan • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova | 4zida.rs
121.000 €
1.704 €/m²

Pere Čodanovića

Stari Banovci, Okolne lokacije, Stara Pazova

trosoban stan • 71 m²

Agencija

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
119.000 €
3.216 €/m²

Vojvode Vlahovića

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

jednoiposoban stan • 37 m² • uknjiženo

Agencija

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
119.322 €
1.808 €/m²

Milice Stojadinović Srpkinje

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

trosoban stan • 66 m²

Agencija

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig | 4zida.rs
122.400 €
1.800 €/m²

Milice Stojadinović Srpkinje

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

trosoban stan • 68 m²

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
122.000 €
2.440 €/m²

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Boleč, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
1.818 €/m²

Hajduk Stanka

Boleč, Grocka opština, Beograd

dvoiposoban stan • 66 m²

Agencija

Kosmaj, Sopot opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €

Bukovac

Kosmaj, Sopot opština, Beograd

plac • 150.68 a

Agencija

Kotež 1, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
125.000 €
1.582 €/m²

Vršačka

Kotež 1, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

Čubura, Vračar, Beograd | 4zida.rs
121.500 €
4.500 €/m²

Đorđa Vajferta

Čubura, Vračar, Beograd

garsonjera • 27 m² • uknjiženo

Agencija

Altina, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
2.400 €/m²

Ugrinovački put 21. deo

Altina, Zemun opština, Beograd

dvosoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
2.727 €/m²

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

jednoiposoban stan • 44 m² • uknjiženo

Agencija

Kluz, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
125.000 €
3.205 €/m²

Bulevar kralja Aleksandra

Kluz, Zvezdara opština, Beograd

dvosoban stan • 39 m² • uknjiženo

Agencija

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
120.000 €
4.286 €/m²

Belokrajinska

Učiteljsko Naselje, Zvezdara opština, Beograd

garsonjera • 28 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda