Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 108.500€, 46m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Sad
  4. Adice
  5. Dvoiposoban stan

Dvoiposoban stan na prodaju, Adice, 108.500€, 46m²

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-226Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
Dvoiposoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 440 €

108.500 €

2.359 € / m2

Prosek cene m2 u ovom kraju iznosi 2.159 €
46 m²
2,5 sobe
1/2 sprata
Dvoiposoban stan, Adice, Novi Sad
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Novo
  • Prostorije: kuhinja, terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar, kanalizacija
  • U procesu uknjižavanja
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1989
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Parking/Garaža
  • 1 parking mesto
O zgradi
  • Kanalizacija
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Agencija Forum prodaje odličan dvoiposoban stan, Adice, Novi Sad. Stan je površine 46m2, ima 2 spavaće sobe, i nalazi se na prvom spratu zgrade, ima terasu. Zgrada izgrađena 2021, useljena 2022. Prodaje se namešten, sve ostaje osim bračnog kreveta. Ugradna kuhinja sa pripadajućom belom tehnikom, 2 velika ugradna ormara u spavaćim sobama, ugaona po meri kao i većina stvari u stanu (polica za tv, kupatilo). Veliki parking ispred zgrade, po 2 parking mesta za svaki stan. Grejanje na toplotne pumpe, radijatori, plaća se samo zimi utrošak. Zvučna i toplotna izolacija su odličnog kvaliteta. Urađeni i komarnici na prozorima i vratima od terase, klima takođe. Biciklana u dvorištu. Stan je u procesu uknjižbe,
Šifra nekretnine: A135-226
Kontakt: 064... (prikaži broj telefona)
Forum nekretnine, reg.br. 1989

Forum Agency is offering for sale an excellent two-and-a-half-room apartment in Adice, Novi Sad. The apartment has an area of 46 m², features 2 bedrooms, and is located on the first floor of the building. It also has a terrace.