Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.085 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Velisava Vulovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

950.000 €

4.524 €/m²

210m² | 6 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Banatska | 4zida.rs
1
Logo agencije

Banatska

Centar, Zemun opština, Beograd

355.000 €

2.689 €/m²

132m² | 3.5 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Velisava Vulovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

900.000 €

5.000 €/m²

180m² | 4 sobe | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
Šumadijska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Šumadijska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

323.000 €

3.296 €/m²

98m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
18
Logo agencije

Šumatovačka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

242.000 €

4.246 €/m²

57m² | 2 sobe
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
Dunavski Kej | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dunavski Kej

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

245.000 €

4.083 €/m²

60m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
24
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

2.000.000 €

9.804 €/m²

204m² | 3 sobe | 5/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
Primorska | 4zida.rs
5
Logo agencije

Primorska

Hadžipopovac, Palilula opština, Beograd

312.800 €

3.400 €/m²

92m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gavrila Principa

Savski Venac, Beograd

198.000 €

3.000 €/m²

66m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
Kajmakčalanska 22 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17

Kajmakčalanska 22

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

225.000 €

4.245 €/m²

53m² | 3 sobe
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
SUNNYVILLE | 4zida.rs
SUNNYVILLE | 4zida.rs
SUNNYVILLE | 4zida.rs
SUNNYVILLE | 4zida.rs
SUNNYVILLE | 4zida.rs
10
Logo agencije

SUNNYVILLE

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

235.000 €

3.092 €/m²

76m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
BEOGRAD NA VODI | 4zida.rs
BEOGRAD NA VODI | 4zida.rs
BEOGRAD NA VODI | 4zida.rs
BEOGRAD NA VODI | 4zida.rs
BEOGRAD NA VODI | 4zida.rs
10
Logo agencije

BEOGRAD NA VODI

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

800.000 €

7.619 €/m²

105m² | 3 sobe | 3/17 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Stevana Opačića 40 | 4zida.rs
Stevana Opačića 40 | 4zida.rs
Stevana Opačića 40 | 4zida.rs
Stevana Opačića 40 | 4zida.rs
Stevana Opačića 40 | 4zida.rs
22

Stevana Opačića 40

Miljakovac, Rakovica opština, Beograd

175.000 €

2.869 €/m²

61m² | 1.5 soba
Vlasnik • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

198.000 €

4.125 €/m²

48m² | 1.5 soba | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
Prvomajska | 4zida.rs
14

Prvomajska

Centar, Zemun opština, Beograd

164.900 €

3.835 €/m²

43m² | 1 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

167.000 €

5.567 €/m²

30m² | 1 soba | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
19

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

610.000 €

4.919 €/m²

124m² | 3 sobe | 12/15 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
Blok 65 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
23

Blok 65

Novi Beograd, Beograd

355.000 €

5.726 €/m²

62m² | 2 sobe | 10/40 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
Beograd centar | 4zida.rs
20
Logo agencije

Beograd centar

Stari Grad opština, Beograd

225.000 €

5.357 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Delimično uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
25

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

820.000 €

4.556 €/m²

180m² | 5 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
86878889

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan