Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
2-etažna kuća na prodaju, Topola, 350.000€, 330m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja kuća
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Kumodraž
  6. 2-etažna kuća

2-etažna kuća na prodaju, Topola, 350.000€, 330m²

Beograd, Voždovac opština, Kumodraž
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2704Oglas ažuriran: 14.05.2026.
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
2-etažna kuća | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.419 €

350.000 €

1.061 € / m2

330 m²
1 soba
O kući
  • Etaž: 2
  • Površina: 330 m²
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatila (3+), terasa
  • Opremljenost: Namešteno - internet, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
Izračunaj koliko ti treba od ove kuće do tebi bitnih lokacija
Detaljnije o kući
  • Objekat poseduje: dvorište
Telekomunikacije
  • Kablovska
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

📍 Prodaja kuće – Kumodraž | 330 m² + plac | Dve stambene jedinice | Uknjiženo

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i delu Kumodraža, idealna za višečlanu porodicu ili kao investicija za izdavanje. Kuća ima ukupno 330 m² stambenog prostora i nalazi se na uređenom placu sa dobrim pristupom i privatnošću.

Struktura i raspored:

Kuća je organizovana na dva nivoa, trenutno formirana kao dve odvojene stambene jedinice, sa mogućnošću jednostavnog spajanja u jednu celinu — što pruža fleksibilnost za organizaciju prostora prema vašim potrebama.

mogućnost potpunog uređenja prostora po sopstvenom ukusu

Prednosti nekretnine:

uknjiženo 1/1

mirna ulica, idealna za porodičan život

dvorište pogodno za letnji boravak, baštu ili dodatne sadržaje

mogućnost parkiranja nekoliko automobila u dvoristu

odlična povezanost sa gradom, blizina škole, prodavnica i prevoza

Kuća pruža odličan balans privatnosti, komfora i praktičnosti, a svojim rasporedom nudi mnogo prostora za prilagođavanje — kako za dve odvojene porodice, tako i za formiranje velike porodične kuće.

Prikaži broj telefona

Prikaz kuće na mapi

Obeležja kulture u blizini

  • Spomen park Jajinci
    9 min
  • Stara mehana u Kumodražu
    11 min
  • Rodna kuća vojvode Stepe Stepanovića
    13 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Vojvoda Stepa)
    12 min
  • Srednja škola (Srednja medicinska škola Milutin Milanković)
    10 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Neven)
    13 min
  • Fakultet (Univerzitet Singidunum)
    7 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Hirurška bolnica Aesculap)
    11 min
  • Klinika (Poliklinika Nera)
    8 min
  • Teretana (Teretana Elite Gym)
    5 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Shop&Go)
    14 min
  • Restoran (Restoran Gaj)
    12 min
  • Kafana (Kafana Tores)
    11 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    19 min
  • Autobuska stanica (Zemljoradnička)
    8 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    42 min
  • Trolejbuska stanica (Banjica 2)
    43 min
Ostale ustanove
  • Banka (OTP banka)
    6 min
  • Pošta (Pošta Beograd 90)
    12 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
4.029,66 mesečno (ukupno 48.355,91)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

2-etažna kuća za prodaju, uknjižena, Kumodraž, 330 m2. Stanje - Uobičajeno, ima terasu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Voždovac opština

1.061 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Kumodraž | 4zida.rs | 4zida.rs
667 € / m2
1.628 € / m2
2.589 € / m2

Oglasi ove agencije

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
290.000 €
2.929 €/m²

Visokog Stevana

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

četvorosoban stan • 99 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
269.000 €
4.981 €/m²

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 54 m² • uknjiženo

Agencija

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
319.000 €
2.231 €/m²

Matice Srpske

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

kuća • 143 m² • uknjiženo

Agencija

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
345.000 €
2.738 €/m²

Stari Vinogradi

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara opština, Beograd

2-etažna kuća • 126 m² • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
398.000 €
2.117 €/m²

Put za Crvenku

Borča, Palilula opština, Beograd

kuća • 188 m²

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
3.990 €/m²

Mileševska

Kalenić, Vračar, Beograd

troiposoban stan • 100 m² • uknjiženo

Agencija

Đeram, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
425.000 €
3.632 €/m²

Gajeva

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

četvorosoban stan • 117 m² • uknjiženo

Agencija

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
429.000 €
3.900 €/m²

Luke Vukalovića

Vukov Spomenik, Zvezdara opština, Beograd

troiposoban stan • 110 m² • uknjiženo

Agencija

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
340.000 €
3.366 €/m²

Mitropolita Stratimirovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 101 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
399.000 €
2.320 €/m²

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 172 m² • uknjiženo

Agencija

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja | 4zida.rs
300.000 €

Jezero

Jezero, Gradske lokacije, Vrnjačka Banja

građevinsko zemljište • 10.73 a • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
264.000 €
3.000 €/m²

Paunova

Banjica, Voždovac opština, Beograd

četvorosoban stan • 88 m² • uknjiženo

Agencija

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
390.000 €
1.884 €/m²

Voždovačka crkva

Voždovačka crkva, Voždovac opština, Beograd

petosoban stan • 207 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
270.000 €
3.649 €/m²

Metohijska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

trosoban stan • 74 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
310.000 €
4.306 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 72 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
320.000 €
3.902 €/m²

Kalenić

Kalenić, Vračar, Beograd

trosoban stan • 82 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
299.000 €
4.333 €/m²

Ovčarska

Senjak, Savski Venac, Beograd

trosoban stan • 69 m² • uknjiženo

Agencija

Kalenić, Vračar, Beograd | 4zida.rs
265.000 €
5.408 €/m²

Novopazarska

Kalenić, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 49 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
423.000 €
2.897 €/m²

Vojvode Stepe

Centar, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 146 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
380.000 €
1.490 €/m²

Izvorska

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

3-etažna kuća • 255 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda