Jednoiposoban stan na prodaju, Bobana Tomovića, 99.000€, 29m²
OBIĐI 3D TURU

99.000 €
3.414 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 parking mesto
- Godina izgradnje: 2018.
- Zgrada poseduje: podrum
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018.
Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum.
Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom.
Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano orjentisan.
Prodaje se kompletno namešten i opremljen.
Grejanje je etažno na struju (Norveški radijatori), izuzetno mali računi za režije.
Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja-trpezarija-dnevna soba (sa izlazom na terasu), spavaća soba, kupatilo.
Uknjižen.
Agencijska provizija 2%
Agent: Milivoje Đorđević br. licence 2498
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
011... (prikaži broj telefona)
.
Prikaz stana na mapi
Obeležja kulture u blizini
- Zgrada Stare vage u Železniku4 min
- Stara mehana Panića u Železniku4 min
- Česma izvor Bele vode13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Stefan Dečanski)8 min
- Srednja škola (Tehnička škola Železnik)8 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Plavi čuperak)6 min
- Fakultet (Visoka sportska i zdravstvena škola)18 min