Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Milorada Ruvidića, 100.000€, 38m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Medaković 3
  6. Dvosoban stan

Dvosoban stan na prodaju, Milorada Ruvidića, 100.000€, 38m²

Beograd, Voždovac opština, Medaković 3
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-15053Oglas ažuriran: 11.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 405 €

100.000 €

2.632 € / m2

38 m²
2 sobe
Prizemlje/1 sprat
O stanu
  • Podno grejanje
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje.

• Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare.

• Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26.

• Saobraćaj: Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.

Zgrada je građena od vrhunskih materijala, sa fokusom na energetsku efikasnost i moderan dizajn:

• Grejanje: Savremeno podno grejanje sa kontrolom putem WiFi aplikacije.

• Stolarija: Kvalitetna antracit PVC (6 komora) + roletne na elektro pogon.

• Podovi: Prvoklasni hrastov parket.

• Kuhinja/Kupatilo: Vrhunska španska keramika.

• Vrata: Sobna vrata od farbanog medijapana i masivna sigurnosna ulazna vrata.

• Bezbednost: Ugrađen video interfon.

• Parking u okviru placa: cena parking mesta 8.000 EUR.

• Dodatna opcija: Garažna mesta na samo 50m od zgrade.

• Useljenje: Jul 2026. (završni radovi u toku).

• Kredit: Moguća kupovina putem stambenog kredita.

Agencijska provizija 2%

Agent: Milena Kalezić br. licence 1993

Art nekretnine d.o.o. Beograd

Reg. br. 339

011... (prikaži broj telefona)

.

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Jove Ilića
    36 min
  • Banjička šuma
    39 min
  • Park Šumice
    43 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Osnovna škola Kralj Petar II Karađorđević
    9 min
  • Kuća Flašar
    11 min
  • Pašina česma
    12 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Milan Đ. Milićević)
    5 min
  • Srednja škola (Škola za negu lepote)
    7 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić M&M Elefantino)
    9 min
  • Fakultet (Visoka građevinsko-geodetska škola Beograd)
    8 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Opšta bolnica Medicinski sistem Beograd MSB)
    7 min
  • Klinika (Poliklinika Voždmedik)
    7 min
  • Teretana (Joga studio Antara)
    4 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Šumadija Market)
    6 min
  • Restoran (Restoran Sibirska noć)
    7 min
  • Kafana (Etno kafanica Bioskop)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    7 min
  • Autobuska stanica (Naselje Braće Jerković)
    6 min
  • Tramvajska stanica (Saobraćajni Fakultet)
    30 min
  • Trolejbuska stanica (Vojislava Ilića)
    13 min
Ostale ustanove
  • Banka (Banca Intesa)
    5 min
  • Pošta (Pošta Beograd 156)
    8 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
464,02 mesečno (ukupno 5.568,26)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - Art nekretnineUroš Jovanović
Uroš Jovanović avatar
11 godina na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, Medaković 3, 38 m2, na prizemlju. Podno.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Voždovac opština

2.632 € / m2
Beograd, Voždovac opština, Medaković 3 | 4zida.rs | 4zida.rs
2.410 € / m2
3.161 € / m2
3.912 € / m2

Oglasi ove agencije

Ripanj, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
100.000 €

Avalska

Ripanj, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 91 a

Agencija

Petrovčić, Surčin opština, Beograd | 4zida.rs
101.300 €

Petrovčić

Petrovčić, Surčin opština, Beograd

građevinsko zemljište • 12.83 a

Agencija

Beli Potok, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €

Braće Gajić

Beli Potok, Voždovac opština, Beograd

građevinsko zemljište • 13.3 a • uknjiženo

Agencija

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
100.000 €
3.030 €/m²

Kiridžijska

Palisad, Okolne lokacije, Zlatibor

jednoiposoban stan • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Pančevo | 4zida.rs
101.000 €
1.295 €/m²

Oslobođenja

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

trosoban stan • 78 m² • uknjiženo

Agencija

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
97.500 €
1.741 €/m²

Prote Simića

Zova, Okolne lokacije, Zlatibor

trosoban stan • 56 m² • uknjiženo

Agencija

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.500 €
2.463 €/m²

Miladina Pećinara

Golija, Okolne lokacije, Zlatibor

dvosoban stan • 40 m² • uknjiženo

Agencija

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
99.990 €
2.325 €/m²

Savska

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.670 €
2.145 €/m²

Drinske divizije

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvoiposoban stan • 46 m² • uknjiženo

Agencija

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
99.990 €
2.325 €/m²

Savska

Palata Pravde, Savski Venac, Beograd

poslovni prostor • 43 m² • uknjiženo

Agencija

Senjak, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
100.000 €
3.030 €/m²

Vase Pelagića

Senjak, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 33 m² • uknjiženo

Agencija

Vrčin, Grocka opština, Beograd | 4zida.rs
97.500 €

Beogradska

Vrčin, Grocka opština, Beograd

građevinsko zemljište • 12.41 a

Agencija

Železnik, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €
3.414 €/m²

Bobana Tomovića

Železnik, Čukarica opština, Beograd

jednoiposoban stan • 29 m² • uknjiženo

Agencija

Vlaška, Mladenovac opština, Beograd | 4zida.rs
100.000 €
1.042 €/m²

Vlaška

Vlaška, Mladenovac opština, Beograd

kuća • 96 m² • uknjiženo

Agencija

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €

Stari Vinogradi

Mali Mokri Lug, Zvezdara opština, Beograd

građevinsko zemljište • 6.03 a • uknjiženo

Agencija

Ovča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €
1.456 €/m²

Jezerska

Ovča, Palilula opština, Beograd

2-etažna kuća • 68 m² • uknjiženo

Agencija

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €
2.357 €/m²

Ivana Milutinovića

Borča, Palilula opština, Beograd

jednoiposoban stan • 42 m²

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
103.000 €
4.478 €/m²

Cerska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

garsonjera • 23 m² • uknjiženo

Agencija

Resnik, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
99.000 €

Resnik

Resnik, Rakovica opština, Beograd

građevinsko zemljište • 11.53 a • uknjiženo

Agencija

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor | 4zida.rs
98.800 €
1.900 €/m²

Zlatiborskih pletilja

Centar, Gradske lokacije, Zlatibor

dvoiposoban stan • 52 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda