Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Vračar, Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

156 oglasa

Saznaj više o kraju Vračar
Sportski centar Vračar (SC Vračar) | 4zida.rs
Sportski centar Vračar (SC Vračar) | 4zida.rs
Sportski centar Vračar (SC Vračar) | 4zida.rs
Sportski centar Vračar (SC Vračar) | 4zida.rs
Sportski centar Vračar (SC Vračar) | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Sportski centar Vračar (SC Vračar)

Vračar, Beograd

167.400 €

3.893 €/m²

43m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 17.04.2026.
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
Maksima Gorkog | 4zida.rs
9

Maksima Gorkog

Kalenić, Vračar, Beograd

138.000 €

3.730 €/m²

37m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija
Ažurirano 16.05.2026.
▾Reklama▾
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
8

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | suteren/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs

Kneginje Zorke

Vračar, Beograd

235.000 €

4.700 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4

Crveni Krst Vračar

Vračar, Beograd

183.800 €

4.084 €/m²

45m² | 2 sobe | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
JUŽNI BULEVAR | 4zida.rs
13
Logo agencije

JUŽNI BULEVAR

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

200.000 €

4.651 €/m²

43m² | 1.5 soba | 6/8 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Hadži-Melentijeva | 4zida.rs
Hadži-Melentijeva | 4zida.rs
Hadži-Melentijeva | 4zida.rs
Hadži-Melentijeva | 4zida.rs
Hadži-Melentijeva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Hadži-Melentijeva

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

163.000 €

3.976 €/m²

41m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 08.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

155.000 €

3.444 €/m²

45m² | 2 sobe | 16/18 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
Vele Nigrinove | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vele Nigrinove

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

175.000 €

3.889 €/m²

45m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Svetozara Gligorića | 4zida.rs
Top
10
Logo agencije

Svetozara Gligorića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

140.000 €

3.500 €/m²

40m² | 1.5 soba | prizemlje/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
15
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

219.000 €

4.761 €/m²

46m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum
Ažurirano 06.05.2026.
▾Reklama▾
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Grčića Milenka | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Grčića Milenka

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

168.000 €

4.098 €/m²

41m² | 1 soba | 5/21 sprat
Agencija • Namešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
Čubura | 4zida.rs
13
Logo agencije

Čubura

Vračar, Beograd

160.000 €

4.000 €/m²

40m² | 2 sobe | prizemlje
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 30.04.2026.
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
Crveni Krst Vračar | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
13

Crveni Krst Vračar

Vračar, Beograd

155.000 €

3.690 €/m²

42m² | 2 sobe | 16/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 04.05.2026.
Brane Crnčevića | 4zida.rs
Brane Crnčevića | 4zida.rs
Brane Crnčevića | 4zida.rs
Brane Crnčevića | 4zida.rs
Brane Crnčevića | 4zida.rs
6

Brane Crnčevića

Hram Svetog Save, Vračar, Beograd

155.000 €

4.306 €/m²

36m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 29.04.2026.
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
Mutapova | 4zida.rs
8

Mutapova

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

225.000 €

4.891 €/m²

46m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 26.04.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
9
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | suteren/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Video
Ažurirano 26.04.2026.
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
Kalenić pijaca | 4zida.rs
10

Kalenić pijaca

Vračar, Beograd

180.000 €

4.186 €/m²

43m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 24.04.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
3

Kralja Milana

Cvetni Trg, Vračar, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 23.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Vračar — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Vračar. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Vračar
do 50 m²

prodaja stanova Vračar - Beograd

42 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Vračar - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Vračar

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Vračar - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Vračar. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4198 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Vračar - Beograd

  • Karađorđev park, Vračar
  • Gradić Pejton, Vračar
  • Istočni Vračar, Vračar
  • Kalenić, Vračar
  • Krunski Venac, Vračar

Po tipu nekretnine — Vračar - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan