Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Savski Venac

Prodaja stanova Savski Venac, Beograd, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

46 oglasa

Saznaj više o kraju Savski Venac
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
Dedinje | 4zida.rs
14
Logo agencije

Dedinje

Savski Venac, Beograd

165.000 €

3.837 €/m²

43m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
Lomina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
22
Logo agencije

Lomina

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

120.000 €

6.000 €/m²

20m² | 1 soba | 1/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
12

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

195.000 €

6.094 €/m²

32m² | 1 soba | 4/18 spratova
Agencija • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 13.05.2026.
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
Velisava Vulovića | 4zida.rs
15
Logo agencije

Velisava Vulovića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

165.000 €

3.929 €/m²

42m² | 1 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Hercegovačka 15A | 4zida.rs
Hercegovačka 15A | 4zida.rs
Hercegovačka 15A | 4zida.rs
Hercegovačka 15A | 4zida.rs
Hercegovačka 15A | 4zida.rs
16
Logo agencije

Hercegovačka 15A

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

195.000 €

6.964 €/m²

28m² | 1 soba | 3/16 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 11.05.2026.
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
Vožda Đorđa Stratimirovića | 4zida.rs
18
Logo agencije

Vožda Đorđa Stratimirovića

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

185.000 €

5.781 €/m²

32m² | 1 soba | 3. sprat
Agencija
Ažurirano 09.05.2026.
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
Gavrila Principa | 4zida.rs
15
Logo agencije

Gavrila Principa

Centar, Savski Venac, Beograd

172.400 €

5.388 €/m²

32m² | 1 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 07.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
6
Logo agencije

Admirala Geprata

Centar, Savski Venac, Beograd

99.999 €

3.333 €/m²

30m² | 1 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
Bulevar Vudroa Vilsona | 4zida.rs
20

Bulevar Vudroa Vilsona

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

160.000 €

5.000 €/m²

32m² | 1 soba | 12/20 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 06.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
7

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

218.000 €

5.317 €/m²

41m² | 1 soba | 17. sprat
Agencija • Prazno • Podrum • Parking
Ažurirano 06.05.2026.
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
Beograd na vodi | 4zida.rs
12

Beograd na vodi

Savski Venac, Beograd

178.888 €

5.261 €/m²

34m² | 1 soba
Agencija
Ažurirano 06.05.2026.
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
Milovana Milovanovića | 4zida.rs
13

Milovana Milovanovića

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

130.000 €

3.714 €/m²

35m² | 1 soba | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
11

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

208.000 €

6.303 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 05.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
12
Logo agencije

Karađorđeva

Savski Venac, Beograd

169.000 €

4.694 €/m²

36m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 05.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
19

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

198.000 €

6.387 €/m²

31m² | 1 soba | 14/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
11

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

208.000 €

6.303 €/m²

33m² | 1 soba | prizemlje/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
15

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

194.999 €

6.290 €/m²

31m² | 1 soba | 7/20 spratova
Agencija • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 03.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
10
Logo agencije

Karađorđeva

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 02.05.2026.
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
Savska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

130.000 €

5.417 €/m²

24m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
Karađorđeva | 4zida.rs
13
Logo agencije

Karađorđeva

Centar, Savski Venac, Beograd

164.000 €

4.556 €/m²

36m² | 1 soba | 3/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • 3D tura
Ažurirano 01.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123

Nekretnine Savski Venac — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Savski Venac. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Savski Venac - Beograd

50 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Savski Venac - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Savski Venac

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Savski Venac - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Savski Venac. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 4737 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Savski Venac - Beograd

  • Bara Venecija, Savski Venac
  • Dedinje, Savski Venac
  • Lisičji Potok, Savski Venac
  • Mostarska Petlja, Savski Venac
  • Prokop, Savski Venac

Po tipu nekretnine — Savski Venac - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan