Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Novi Beograd

Prodaja stanova Novi Beograd, Beograd, Do 200.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

287 oglasa

Saznaj više o kraju Novi Beograd
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
uredni papiri
27

Miodraga Petrovića Čkalje 25

Ledine, Novi Beograd, Beograd

156.750 €

2.750 €/m²

57m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
povoljno
18

Oplenačka 24

Ledine, Novi Beograd, Beograd

109.500 €

2.738 €/m²

40m² | 2 sobe
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
divan pogled
26

Oplenačka 24

Ledine, Novi Beograd, Beograd

127.600 €

2.900 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
dobra lokacija
24

Miodraga Petrovića Čkalje 25

Ledine, Novi Beograd, Beograd

116.000 €

2.698 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
retko u ponudi
19

Miodraga Petrovića Čkalje 25

Ledine, Novi Beograd, Beograd

99.000 €

3.000 €/m²

33m² | 1 soba | 1/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
Gandijeva | 4zida.rs
7
Logo agencije

Gandijeva

Blok 63, Novi Beograd, Beograd

193.000 €

3.328 €/m²

58m² | 2 sobe | 7/13 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

142.800 €

3.038 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
10

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

200.000 €

4.082 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
479 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
485 oglasa u ponudi
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
8

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 24, Novi Beograd, Beograd

159.000 €

4.417 €/m²

36m² | 1 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
10

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 23, Novi Beograd, Beograd

195.000 €

4.535 €/m²

43m² | 1.5 soba | 10/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
8
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

193.800 €

3.524 €/m²

55m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Vinogradska 20 | 4zida.rs
Vinogradska 20 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
2

Vinogradska 20

Stara Bežanija, Novi Beograd, Beograd

128.700 €

3.300 €/m²

39m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
Bulevar Arsenija Čarnojevića | 4zida.rs
10
Logo agencije

Bulevar Arsenija Čarnojevića

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

199.900 €

3.507 €/m²

57m² | 2 sobe | 10/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
Surčinska | 4zida.rs
9

Surčinska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

115.000 €

3.594 €/m²

32m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Džona Kenedija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

168.000 €

3.294 €/m²

51m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

198.000 €

4.125 €/m²

48m² | 1.5 soba | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
Blok 64 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
3

Blok 64

Novi Beograd, Beograd

167.000 €

5.567 €/m²

30m² | 1 soba | 7/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
6
Logo agencije

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

196.000 €

4.000 €/m²

49m² | 2 sobe | 2. sprat
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića 37 | 4zida.rs
9

Đorđa Stanojevića 37

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

165.000 €

5.000 €/m²

33m² | 0.5 soba | 8/10 spratova
Firma • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
Ledine | 4zida.rs
4

Ledine

Novi Beograd, Beograd

108.000 €

1.800 €/m²

60m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Novi Beograd — stanovi, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u opštini Novi Beograd. Aktuelne cene, sve lokacije. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Novi Beograd
do 200.000 €

prodaja stanova Novi Beograd - Beograd

41 dan

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Novi Beograd - Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Novi Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Novi Beograd - Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Novi Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3629 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Novi Beograd - Beograd

  • Blok 2, Novi Beograd
  • Blok 4, Novi Beograd
  • Blok 5, Novi Beograd
  • Blok 6, Novi Beograd
  • Blok 9a, Novi Beograd

Po tipu nekretnine — Novi Beograd - Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba