Dvosoban stan na prodaju, Đorđa Stanojevića, 200.000€, 49m²

200.000 €
4.082 € / m2
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 977
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Novi Beograd, Airport Garden – Đorđa Stanojevića, preko puta Airport City Belgrade
Prodaje se moderan dvosoban stan površine 49m² sa terasom, smešten na šestom spratu kvalitetne novogradnje u okviru prestižnog stambenog kompleksa Airport Garden.
Stan se nalazi u jednom od najtraženijih i najperspektivnijih delova Novog Beograda, poznatom po savremenoj infrastrukturi, poslovnom okruženju, odličnoj povezanosti sa svim delovima grada i neposrednoj blizini poslovnih centara, restorana, kafića i svih neophodnih sadržaja za moderan život.
Struktura i karakteristike:
dvosoban stan
49m² + terasa
VI sprat
lift
centralno grejanje
interfon
garažno mesto
Nekretnina predstavlja odličnu investiciju, kako za život tako i za izdavanje, zahvaljujući atraktivnoj lokaciji i funkcionalnoj strukturi stana.
Planirano useljenje: sredina maja 2026. godine.
Građevinska dozvola. Predato za upotrebnu dozvolu.
Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, bezbedno vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa i papirologije
Agencijska provizija 2%
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Dečje igralište8 min
- Park Blok 7022 min