Trosoban stan na prodaju, Rembrantova, 209.000€, 92m²

209.000 €
2.272 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Etažno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U mirnom delu naselja Ledine, u neposrednoj blizini Surčinska ulica i nedaleko od Aqua park Hollywoodland, nalazi se ova izuzetna nekretnina koja nudi nešto što se retko sreće na tržištu – funkcionalnost kuće uz sigurnost i praktičnost stana.
U pitanju su dva stana spojena u jedan prostran i skladno organizovan životni prostor ukupne površine 92 m². Stan odiše svetlošću i komforom, a njegov raspored savršeno odgovara potrebama savremene porodice. Trenutno je u zakupu pa je kupovina ove nekretnine takođe dobra investicija.
Stan/ovi se nalazi/e na III spratu (ujedno i poslednjem), u novijoj zgradi staroj svega 3–4 godine, sa liftom. Zgrada je manjeg formata, sa svega nekoliko jedinica (jedan veliki stan i dva poslovna prostora), što garantuje mir, privatnost i odsustvo gradske gužve.
Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Republike Argentine37 min

Obeležja kulture u blizini
- Stara osnovna škola6 min
- Spomenik Nikoli Tesli12 min
- Hangar Starog aerodroma na Novom Beogradu13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini