Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Dvosoban stan na prodaju, Poručnika Spasića i Mašere, 170.000€, 64m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Čukarica opština
  5. Julino Brdo
  6. Dvosoban stan

Beograd, Čukarica opština, Julino Brdo
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-2687Oglas ažuriran: 14.05.2026.
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
Dvosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 689 €

170.000 €

2.656 € / m2

64 m²
2 sobe
6/12 spratova
O stanu
  • Centralno grejanje
  • Uobičajeno stanje
  • Prostorije: kupatilo
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1418
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
  • Zgrada poseduje: podrum, lođa
Telekomunikacije
  • 1 telefonska linija

Opis oglasa

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ul Poručnika Spasića i Mašere.

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase.

Stan je u izvornom stanju, zahteva određena ulaganja, ali pruža mogućnost budućem vlasniku da prostor uredi po svom ukusu.

Od dela dnevnog boravka je moguće napraviti još jednu spavaću sobu.

Stan je veoma svetao, dvostrano orjentisan, nalazi se u zgradi sa dva lifta i ima pripadajući podrum.

U blizini zgrade se nalazi pešački "Stankom most" kojim se lagano dolazi do Požeške ulice i okretnice tramvaja.

Uknjižen, 1/1

Odmah useljiv

Agencijska provizija je definisana u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije "Brickpro".

Prikaži broj telefona

Prikaz stana na mapi

Parkovi u blizini

  • Park Banovo Brdo
    23 min
  • Dečje igralište
    25 min
  • Park Bele vode
    30 min
pozadinska slika

Obeležja kulture u blizini

  • Spomenik partizanskim borcima Žarkova
    4 min
  • Česma izvor Bele vode
    5 min
  • Česma izvor Zmajevac
    9 min
pozadinska slika

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini

  • Osnovna škola (Osnovna škola Đorđe Krstić)
    10 min
  • Srednja škola (Obrazovni sistem Crnjanski)
    4 min
  • Vrtić (Dečiji vrtić Vesela planeta)
    13 min
  • Fakultet (Univerzitet u Beogradu Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja)
    6 min
pozadinska slika
Zdravlje
  • Bolnica (Eterna Hospital)
    8 min
  • Klinika (Poliklinika Vaša kuća zdravlja)
    11 min
  • Teretana (Fitness centar Good life fitness)
    7 min
Hrana i piće
  • Prodavnica (Maxi Supermarket)
    1 min
  • Restoran (Restoran Mavijan)
    6 min
  • Kafana (Brothers Pub)
    7 min
Prevoz
  • Taksi stajalište (Taxi stanica)
    8 min
  • Autobuska stanica (Vodovodska)
    5 min
  • Tramvajska stanica (Trebevićka)
    11 min
Ostale ustanove
  • Banka (Addiko Bank)
    7 min
  • Pošta (Pošta 11134 Beograd 54 (šalter))
    1 min

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida

Štampaj

▾Reklama▾

Krediti OTP banke

OTP bank logo

Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca

Saznaj više

Osiguranje domaćinstva online

Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...
osiguranik logo
781,51 mesečno (ukupno 9.378,12)
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara, udara groma, grada, tuče, eksplozije, izliva vode iz instalacije, provalnih krađa, loma stakla, odgovornosti prema trećim licima i zemljotresa.Kupi osiguranje online

Kontakt oglašivača

Svi oglasi - BRICK PROBrick Pro
Brick Pro avatar
4 godine na 4zida
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

Dvosoban stan za prodaju, uknjižen, Julino Brdo, 64 m2, na 6. spratu, ima lift. Stanje - Uobičajeno, Centralno, ima lođu, ima kupatilo.

Cena kvadrata posmatrane nekretnine u odnosu na prosek za kraj Čukarica opština

2.656 € / m2
Beograd, Čukarica opština, Julino Brdo | 4zida.rs | 4zida.rs
2.100 € / m2
2.807 € / m2
3.515 € / m2

Oglasi ove agencije

Borča, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
180.000 €

Popova bara nova 1.

Borča, Palilula opština, Beograd

građevinsko zemljište • 21 a • uknjiženo

Agencija

Cerak, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
1.974 €/m²

Prištinska

Cerak, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 76 m² • uknjiženo

Agencija

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
100.000 €
2.439 €/m²

Partizanske Vode

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

poslovni prostor • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
130.000 €
5.417 €/m²

Savska

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

jednosoban stan • 24 m² • uknjiženo

Agencija

Banjica, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
235.000 €
2.500 €/m²

Bulevar JNA

Banjica, Voždovac opština, Beograd

trosoban stan • 94 m² • uknjiženo

Agencija

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd | 4zida.rs
210.000 €
2.800 €/m²

Nikolaja Gogolja

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

trosoban stan • 75 m² • uknjiženo

Agencija

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd | 4zida.rs
179.900 €
2.570 €/m²

Novogradska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

trosoban stan • 70 m² • uknjiženo

Agencija

Veliki Borak, Barajevo opština, Beograd | 4zida.rs
150.000 €
375 €/m²

Solunskih junaka

Veliki Borak, Barajevo opština, Beograd

magacin • 400 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd | 4zida.rs
225.000 €
2.123 €/m²

Bulevar despota Stefana

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

četvoroiposoban stan • 106 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
160.000 €
3.902 €/m²

Karađorđeva

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

dvosoban stan • 41 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
237.000 €
3.000 €/m²

Pariske komune

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

četvorosoban stan • 79 m² • uknjiženo

Agencija

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd | 4zida.rs
198.000 €
3.143 €/m²

Kneza Danila

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

dvosoban stan • 63 m² • uknjiženo

Agencija

Centar, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
143.000 €
1.625 €/m²

Vrbnička

Centar, Rakovica opština, Beograd

trosoban stan • 88 m² • uknjiženo

Agencija

Blok 21, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
217.000 €
3.239 €/m²

Bulevar Mihajla Pupina

Blok 21, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 67 m² • uknjiženo

Agencija

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd | 4zida.rs
188.000 €
5.875 €/m²

Hercegovačka

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

jednosoban stan • 32 m² • uknjiženo

Agencija

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd | 4zida.rs
140.000 €
2.800 €/m²

Petra Konjovića

Kanarevo Brdo, Rakovica opština, Beograd

dvoiposoban stan • 50 m² • uknjiženo

Agencija

FON, Voždovac opština, Beograd | 4zida.rs
142.000 €
3.227 €/m²

Vojvode Stepe

FON, Voždovac opština, Beograd

dvosoban stan • 44 m²

Agencija

Ledine, Novi Beograd, Beograd | 4zida.rs
209.000 €
2.272 €/m²

Rembrantova

Ledine, Novi Beograd, Beograd

trosoban stan • 92 m² • uknjiženo

Agencija

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
215.000 €
3.525 €/m²

Metohijska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

dvosoban stan • 61 m² • uknjiženo

Agencija

Južni Bulevar, Vračar, Beograd | 4zida.rs
153.000 €
5.100 €/m²

Riječka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

garsonjera • 30 m² • uknjiženo

Agencija

Kompletna ponuda