Trosoban stan na prodaju, Golsvordijeva, 226.500€, 73m²

226.500 €
3.103 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Renovirano
- Opremljenost: Prazno - interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1000
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Vračar, Kalenić - Golsvordijeva
3.0, 73m2, 4/4, EG, interfon, telefon, klima.
Ranoviran stan, dvostran, na prestižnoj lokaciji kod Kalenic pijace u Golsvordijevoj ulici. Nalazi se na poslednjem spratu, iznad stana je tavanski prostor, nije ravan krov/ploča.
Stan je renoviran u potpunosti osim poda, zamenjene elektro i vodovodne instalacije, nova kuhinja, pvc prozori, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i tuš kbinom dimenzija 1,2mx1m. Veliki dnevno-trpezarijski prostor koji je odvojen od kuhinje širokim mermernim šankom. Dve velike spavaće sobe.
Kuhinja sa elementima i tehnikom ostaju u stanu, kao i plakari i ormari. Ostali nameštaj po dogovoru.
Grejanje je na EG kotao sa razvedenim radijatorima, takodje stan poseduje 3 inverter klime koje se nalaze u svakoj prostoriji. Dva stana na spratu.
Uknjižen na 68m2.
Agent: Marijana Ožegović 064... (prikaži broj telefona)
Agencijska provizija je 2% i uključuje:
- pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju
- pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (troškove overe kod notara plaća kupac)
- odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska)