Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Gradske lokacije
  4. Jednoiposoban stan
  5. agencija

Prodaja stanova od agencije | Gradske lokacije, Pančevo, Jednoiposoban stan do 150.000 evra

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

55 oglasa

Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
4

Donji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

85.180 €

1.981 €/m²

43m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 09.05.2026.
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
Dunavska | 4zida.rs
10
Logo agencije

Dunavska

Sodara, Gradske lokacije, Pančevo

90.000 €

2.432 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/10 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
7

Margita

Gradske lokacije, Pančevo

33.000 €

868 €/m²

38m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 09.05.2026.
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
Kikindska | 4zida.rs
20

Kikindska

Kotež 2, Gradske lokacije, Pančevo

92.000 €

1.643 €/m²

56m² | 1.5 soba | 3. sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
Strelište | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
17
Logo agencije

Strelište

Gradske lokacije, Pančevo

115.350 €

2.176 €/m²

53m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 08.05.2026.
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
5
Logo agencije

Margita

Gradske lokacije, Pančevo

81.972 €

2.215 €/m²

37m² | 1.5 soba | prizemlje/3 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
Tesla | 4zida.rs
11
Logo agencije

Tesla

Gradske lokacije, Pančevo

60.000 €

1.935 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 08.05.2026.
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
Nušićeva 5 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
4
Logo agencije

Nušićeva 5

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

72.000 €

1.600 €/m²

45m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 08.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Gradske lokacije

Pančevo

101.000 €

1.980 €/m²

51m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
2
Logo agencije

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

98.124 €

1.962 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.
Donji Grad | 4zida.rs
1
Logo agencije

Donji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

92.774 €

2.209 €/m²

42m² | 1.5 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 07.05.2026.
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
Cara Lazara | 4zida.rs
3
Logo agencije

Cara Lazara

Centar, Gradske lokacije, Pančevo

71.400 €

2.164 €/m²

33m² | 1.5 soba | prizemlje/5 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
▾Reklama▾
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
Cara Dušana | 4zida.rs
8

Cara Dušana

Donji Grad, Gradske lokacije, Pančevo

44.000 €

936 €/m²

47m² | 1.5 soba | prizemlje
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 05.05.2026.
Lava Tolstoja 50 | 4zida.rs
Lava Tolstoja 50 | 4zida.rs
Lava Tolstoja 50 | 4zida.rs
Lava Tolstoja 50 | 4zida.rs
Lava Tolstoja 50 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Lava Tolstoja 50

Tesla, Gradske lokacije, Pančevo

112.000 €

2.000 €/m²

56m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking • Video
Ažurirano 03.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
8

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

61.600 €

1.400 €/m²

44m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 02.05.2026.
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
Kotež 1 | 4zida.rs
18

Kotež 1

Gradske lokacije, Pančevo

135.000 €

2.700 €/m²

50m² | 1.5 soba | 2/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno
Ažurirano 30.04.2026.
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
Donji Grad | 4zida.rs
7
Logo agencije

Donji Grad

Gradske lokacije, Pančevo

84.342 €

1.874 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 30.04.2026.
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
2

Margita

Gradske lokacije, Pančevo

74.545 €

1.818 €/m²

41m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
Margita | 4zida.rs
Margita | 4zida.rs
2

Margita

Gradske lokacije, Pančevo

86.364 €

1.727 €/m²

50m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 28.04.2026.
KNEZA MIHAILA OBRENOVIĆA | 4zida.rs
KNEZA MIHAILA OBRENOVIĆA | 4zida.rs
2

KNEZA MIHAILA OBRENOVIĆA

Gradske lokacije, Pančevo

87.445 €

1.785 €/m²

49m² | 1.5 soba
Agencija
Ažurirano 28.04.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
1
2
3
Gradske lokacije
Agencija
do 150.000 €
Jednoiposoban stan

prodaja stanova Gradske lokacije - Pančevo

38 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Gradske lokacije - Pančevo

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Gradske lokacije

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Gradske lokacije - Pančevo

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Gradske lokacije. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 1866 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Gradske lokacije - Pančevo

  • Centar, Gradske lokacije
  • Margita, Gradske lokacije
  • Kotež 1, Gradske lokacije
  • Kotež 2, Gradske lokacije
  • Novi Svet, Gradske lokacije

Po tipu nekretnine — Gradske lokacije - Pančevo

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Četvorosoban
  • prodaja 4.5 i više soba