Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova Beograd

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

10.103 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Dravska | 4zida.rs
Dravska | 4zida.rs
Dravska | 4zida.rs
Dravska | 4zida.rs
Dravska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Dravska

Crveni Krst Vračar, Vračar, Beograd

319.400 €

4.914 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
Braće Srnić | 4zida.rs
17
Logo agencije

Braće Srnić

Medaković, Voždovac opština, Beograd

250.000 €

2.427 €/m²

103m² | 4 sobe
Agencija • Uknjižen • Podrum • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Džona Kenedija

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

168.000 €

3.294 €/m²

51m² | 2 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
20
Logo agencije

Mileševska

Istočni Vračar, Vračar, Beograd

350.000 €

2.917 €/m²

120m² | 4 sobe | 6/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
Admirala Geprata | 4zida.rs
11
Logo agencije

Admirala Geprata

Savski Trg, Savski Venac, Beograd

200.000 €

5.556 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
20

Bulevar kralja Aleksandra

Cvetkova Pijaca, Zvezdara opština, Beograd

184.500 €

3.844 €/m²

48m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
23. Srpske Udarne Divizije | 4zida.rs
5
Logo agencije

23. Srpske Udarne Divizije

Jajinci, Voždovac opština, Beograd

117.300 €

2.444 €/m²

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Heroja Milana Tepića | 4zida.rs
Heroja Milana Tepića | 4zida.rs
Heroja Milana Tepića | 4zida.rs
Heroja Milana Tepića | 4zida.rs
Heroja Milana Tepića | 4zida.rs
31
Logo agencije

Heroja Milana Tepića

Dedinje, Savski Venac, Beograd

649.000 €

5.500 €/m²

118m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
152 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
712 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
761 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1675 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
477 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
180 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
229 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
384 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
484 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
0 oglasa u ponudi
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
Ladne vode | 4zida.rs
8
Logo agencije

Ladne vode

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

117.500 €

2.866 €/m²

41m² | 2 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Popova bara nova 301. | 4zida.rs
Popova bara nova 301. | 4zida.rs
Popova bara nova 301. | 4zida.rs
Popova bara nova 301. | 4zida.rs
Popova bara nova 301. | 4zida.rs
20
Logo agencije

Popova bara nova 301.

Borča, Palilula opština, Beograd

44.000 €

1.760 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
Šantićeva | 4zida.rs
23
Logo agencije

Šantićeva

Gundulićev Venac, Stari Grad opština, Beograd

430.000 €

4.135 €/m²

104m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
Braće Jerković | 4zida.rs
9
Logo agencije

Braće Jerković

Voždovac opština, Beograd

206.900 €

2.249 €/m²

92m² | 3 sobe | 5/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
8
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 0.5 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
Sumatovacka | 4zida.rs
14
Logo agencije

Sumatovacka

Južni Bulevar, Vračar, Beograd

255.000 €

3.696 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
Obrenovac | 4zida.rs
5

Obrenovac

Obrenovac opština, Beograd

55.140 €

2.042 €/m²

27m² | 0.5 soba | prizemlje
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
Milutina Bojića | 4zida.rs
17
Logo agencije

Milutina Bojića

Botanička Bašta, Palilula opština, Beograd

315.000 €

4.038 €/m²

78m² | 3 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
Jovana Dučića | 4zida.rs
14
Logo agencije

Jovana Dučića

Žarkovo, Čukarica opština, Beograd

124.000 €

2.385 €/m²

52m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
Šumatovačka | 4zida.rs
12
Logo agencije

Šumatovačka

Čubura, Vračar, Beograd

255.000 €

3.984 €/m²

64m² | 3 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
DUŠANOVAC | 4zida.rs
DUŠANOVAC | 4zida.rs
DUŠANOVAC | 4zida.rs
DUŠANOVAC | 4zida.rs
DUŠANOVAC | 4zida.rs
10
Logo agencije

DUŠANOVAC

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

209.990 €

2.561 €/m²

82m² | 4 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
Mihaila Šolohova | 4zida.rs
12

Mihaila Šolohova

Borča, Palilula opština, Beograd

153.000 €

2.354 €/m²

65m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
82838485

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan