Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Jednosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

411 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Zvezdara opština, Beograd

102.150 €

3.004 €/m²

34m² | 1 soba | 4/6 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Ranka Tajsića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Ranka Tajsića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

143.000 €

3.667 €/m²

39m² | 1 soba | 7/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Video
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Ohridska | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Ohridska

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

140.000 €

3.415 €/m²

41m² | 1 soba | 2/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Antona Aškerca | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Antona Aškerca

Cerak, Čukarica opština, Beograd

115.000 €

3.286 €/m²

35m² | 1 soba
Agencija • Prazno
Ažurirano 08.05.2026.
Franje Kluza | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

71.417 €

2.123 €/m²

33m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Franje Kluza | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Kaluđerica

Kaluđerica, Grocka opština, Beograd

104.472 €

2.123 €/m²

49m² | 2.5 sobe | 3/3 sprata
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
12
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

64.800 €

1.800 €/m²

36m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Smederevski put | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Smederevski put

Leštane, Grocka opština, Beograd

77.400 €

1.800 €/m²

43m² | 1 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

69.000 €

1.971 €/m²

35m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

152.000 €

4.000 €/m²

38m² | 1 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 16.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Šumice | 4zida.rs
Šumice | 4zida.rs
Šumice | 4zida.rs
Šumice | 4zida.rs
Šumice | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Šumice

Voždovac opština, Beograd

107.000 €

4.280 €/m²

25m² | 1 soba | 2/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 16.05.2026.
Voždovac opština | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Voždovac opština | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Vojvode Vlahovića

Beograd

Cena na upit

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Ljermontova | 4zida.rs
Top
11
Logo agencije

Ljermontova

Šumice, Voždovac opština, Beograd

129.000 €

3.909 €/m²

33m² | 1 soba | 8/8 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 15.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Top
3

Velje Miljkovića 14

Karaburma, Palilula opština, Beograd

135.394 €

3.800 €/m²

35m² | 1 soba | 1/4 sprata
Investitor • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 15.05.2026.
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Ovčanski Put 4d | 4zida.rs
Top
11

Ovčanski Put 4d

Ovča, Palilula opština, Beograd

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Delimično uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Murska | 4zida.rs
Top
MOŽE NA KREDIT
10
Logo agencije

Murska

Dušanovac, Voždovac opština, Beograd

142.000 €

4.303 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Daničareva | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

Daničareva

Čubura, Vračar, Beograd

82.000 €

2.828 €/m²

29m² | 1 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • 3D tura
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 5/6 spratova
Bulevar Kralja Aleksandra | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Bulevar Residence

Zvezdara opština, Beograd

100.914 €

3.300 €/m²

30m² | 1 soba | 4/6 spratova
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Hercega Stjepana bb | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Hercega Stjepana bb

Dorćol, Stari Grad opština, Beograd

175.000 €

5.469 €/m²

32m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Zetska | 4zida.rs
Top
9
Logo agencije

Zetska

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

169.000 €

3.930 €/m²

43m² | 1 soba | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
21. divizije | 4zida.rs
Top
19
Logo agencije

21. divizije

Gradska Bolnica, Zvezdara opština, Beograd

123.500 €

3.338 €/m²

37m² | 1 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Čika-Ljubina | 4zida.rs
Top
6

Čika-Ljubina

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

249.000 €

7.545 €/m²

33m² | 1 soba | 4/4 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Visokog Stevana broj 50 | 4zida.rs
Top
2

Visokog Stevana broj 50

Stari Grad opština, Beograd

Cena na upit

32m² | 1 soba | 1/5 spratova
Investitor
Ažurirano 12.05.2026.
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Đorđa Vajferta | 4zida.rs
Top
6
Logo agencije

Đorđa Vajferta

Neimar, Vračar, Beograd

121.500 €

4.500 €/m²

27m² | 1 soba | nisko prizemlje/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 08.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan