Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

785 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
Skadarska-Stari grad | 4zida.rs
6

Skadarska-Stari grad

Skadarlija, Stari Grad opština, Beograd

262.000 €

6.390 €/m²

41m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 13.05.2026.
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Bulevar Jna 2V | 4zida.rs
Top
15

Bulevar Jna 2V

Banjica, Voždovac opština, Beograd

140.000 €

4.516 €/m²

31m² | 1.5 soba | 4/7 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 13.05.2026.
▾Reklama▾
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Mileševska | 4zida.rs
Top
7
Logo agencije

Mileševska

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

137.000 €

4.029 €/m²

34m² | 1.5 soba | nisko prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
Konjarnik | 4zida.rs
14

Konjarnik

Zvezdara opština, Beograd

150.000 €

3.061 €/m²

49m² | 1.5 soba | 11/11 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

52.527 €

1.683 €/m²

31m² | 1.5 soba
Boleč | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Novogradnja Boleč

Grocka opština, Beograd

60.521 €

1.683 €/m²

35m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
Lipa | 4zida.rs
14

Lipa

Cerak, Čukarica opština, Beograd

150.000 €

4.054 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2. sprat
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Bratstva I Jedinstva | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
1

Bratstva I Jedinstva

Surčin (mesto), Surčin opština, Beograd

86.400 €

2.400 €/m²

36m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
15

Jurija Gagarina

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

198.000 €

4.125 €/m²

48m² | 1.5 soba | 8/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

119.900 €

3.997 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.

Pogledaj ponudu agencija

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
Zaplanjska | 4zida.rs
6
Logo agencije

Zaplanjska

Braće Jerković, Voždovac opština, Beograd

135.000 €

3.750 €/m²

36m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

180.480 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Velje Miljkovića 14 | 4zida.rs
Novogradnja
3

Lux novogradnja Palilula - Stara Karaburma

Karaburma, Palilula opština, Beograd

150.035 €

3.700 €/m²

40m² | 1 soba | 2/4 sprata
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
Strumička | 4zida.rs
15

Strumička

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

96.000 €

3.097 €/m²

31m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
16

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.649 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Gramšijeva | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Gramšijeva

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

219.900 €

4.581 €/m²

48m² | 1.5 soba | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • Podrum • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Narednika Dragutina Radakovića | 4zida.rs
1
Logo agencije

Narednika Dragutina Radakovića

Kumodraž, Voždovac opština, Beograd

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
Janković Stojana | 4zida.rs
10
Logo agencije

Janković Stojana

Centar, Rakovica opština, Beograd

122.000 €

2.773 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jove Ilića 43 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Stambeno porodični objekat “Charm Residences” na Voždovcu, u Ulici Jove Ilića.

Voždovac opština, Beograd

177.999 €

4.265 €/m²

41m² | 1 soba | 5/5 spratova
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
Miodraga Živanova | 4zida.rs
14
Logo agencije

Miodraga Živanova

Vojvode Vlahovića Voždovac, Voždovac opština, Beograd

150.000 €

3.333 €/m²

45m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
Ljube  Tadića | 4zida.rs
10

Ljube Tadića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

142.000 €

3.156 €/m²

45m² | 1.5 soba | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
Milivoja Perovića | 4zida.rs
16

Milivoja Perovića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 1.5 soba
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
Vjekoslava Afrića | 4zida.rs
12
Logo agencije

Vjekoslava Afrića

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

135.000 €

3.649 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 11.05.2026.
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
Dušana Vukasovića | 4zida.rs
15

Dušana Vukasovića

Blok 61, Novi Beograd, Beograd

170.000 €

3.864 €/m²

44m² | 1.5 soba | 9/18 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Kačerska

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

161.910 €

3.520 €/m²

46m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Jednoiposoban stan