Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

804 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
Džona Kenedija | 4zida.rs
10
Logo agencije

Džona Kenedija

Hotel YU, Novi Beograd, Beograd

167.900 €

3.498 €/m²

48m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
Centar | 4zida.rs
11

Centar

Čukarica opština, Beograd

88.180 €

2.004 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija
Ažurirano 15.05.2026.
▾Reklama▾
Ljubljanska | 4zida.rs
Ljubljanska | 4zida.rs
Ljubljanska | 4zida.rs
Ljubljanska | 4zida.rs
Ljubljanska | 4zida.rs
12
Logo agencije

Ljubljanska

Bulbulder, Zvezdara opština, Beograd

190.000 €

3.800 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno • 3D tura • Video
Ažurirano 15.05.2026.
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
Miljakovac | 4zida.rs
7

Miljakovac

Rakovica opština, Beograd

118.000 €

2.408 €/m²

49m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

121.589 €

2.563 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 5/4 sprata
Mirijevo | 4zida.rs
Novogradnja
8
Logo projekta

Teodora Mirijevskog

Zvezdara opština, Beograd

109.539 €

2.673 €/m²

40m² | 2.5 sobe | prizemlje/4 sprata
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
Mladenovac (mesto) | 4zida.rs
3
Logo agencije

Mladenovac (mesto)

Mladenovac opština, Beograd

60.170 €

1.626 €/m²

37m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 15.05.2026.
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
17. oktobra | 4zida.rs
13
Logo agencije

17. oktobra

Kneževac, Rakovica opština, Beograd

132.500 €

3.011 €/m²

44m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 15.05.2026.
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kruševačka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

185.000 €

5.286 €/m²

35m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

145.000 €

3.085 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Stojana Stoleta Aranđelovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

134.999 €

3.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Premijum
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

215.755 €

4.280 €/m²

50m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Zvečanska 2 | 4zida.rs
Novogradnja
6
Logo projekta

Signature Zvečanska

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

183.492 €

3.640 €/m²

50m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
10

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

200.000 €

4.082 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Nedeljka Čabrinovića | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Nedeljka Čabrinovića

Banovo Brdo, Čukarica opština, Beograd

199.800 €

3.996 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Makenzijeva | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Makenzijeva

Slavija, Vračar, Beograd

185.000 €

4.111 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
19

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

215.000 €

4.388 €/m²

49m² | 2 sobe | 7/9 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

48m² | 1.5 soba | 2/3 sprata
Ovčanski put 3 | 4zida.rs
Premijum
21

Tesala Residence

Ovča, Palilula opština, Beograd

Cena na upit

33m² | 1.5 soba | 1/3 sprata
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Veljka Milićevića | 4zida.rs
Top
2
Logo agencije

Veljka Milićevića

Lekino Brdo, Voždovac opština, Beograd

189.294 €

4.207 €/m²

45m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
Luke Ćelovića Trebinjca | 4zida.rs
13

Luke Ćelovića Trebinjca

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

230.888 €

4.618 €/m²

50m² | 2 sobe | 7/22 sprata
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 13.05.2026.
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
Bojčinska bb | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Bojčinska bb

Batajnica, Zemun opština, Beograd

99.000 €

1.980 €/m²

50m² | 2 sobe | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 13.05.2026.
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
Kačerska | 4zida.rs
15
Logo agencije

Kačerska

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

166.000 €

3.532 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 13.05.2026.
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Slanački Put | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Slanački Put

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

160.000 €

3.478 €/m²

46m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Polunamešteno • Parking
Ažurirano 13.05.2026.
Kostolačka | 4zida.rs
Kostolačka | 4zida.rs
Kostolačka | 4zida.rs
Kostolačka | 4zida.rs
Kostolačka | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
12

Kostolačka

Vojvode Stepe, Voždovac opština, Beograd

188.000 €

3.837 €/m²

49m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan
  • prodaja Troiposoban stan