Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd

Prodaja stanova Beograd, Dvosoban stan

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

745 oglasa

Saznaj više o kraju Beograd
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
Đakovačka | 4zida.rs
9
Logo agencije

Đakovačka

Đeram, Zvezdara opština, Beograd

114.000 €

3.081 €/m²

37m² | 2 sobe | 1/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum
Ažurirano 15.05.2026.
Jovanke Radaković | 4zida.rs
Logo agencije

Jovanke Radaković

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

99.400 €

2.209 €/m²

45m² | 2 sobe | suteren/2 sprata
Agencija • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
Surčin (mesto) | 4zida.rs
8

Surčin (mesto)

Surčin opština, Beograd

70.000 €

2.000 €/m²

35m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
Niška | 4zida.rs
9
Logo agencije

Niška

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

140.000 €

3.182 €/m²

44m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
12

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 4, Novi Beograd, Beograd

180.000 €

4.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 9/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Kneginje Zorke | 4zida.rs

Kneginje Zorke

Vračar, Beograd

235.000 €

4.700 €/m²

50m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 14.05.2026.
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
Kruševačka | 4zida.rs
17
Logo agencije

Kruševačka

Šumice, Voždovac opština, Beograd

185.000 €

5.286 €/m²

35m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje 2 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 2 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 2 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 2 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 2 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
miran kraj
21

Miodraga Petrovića Čkalje 2

Ledine, Novi Beograd, Beograd

136.300 €

2.900 €/m²

47m² | 2 sobe | 3/4 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.

Ponuda agencija u Beogradu

Beocity nekretnine | 4zida.rs
Beocity nekretnine
11 godina na 4zida
2495 oglasa u ponudi
Imovina plus | 4zida.rs
Imovina plus
7 godina na 4zida
151 oglasa u ponudi
Kvadrat nekretnine | 4zida.rs
Kvadrat nekretnine
14 godina na 4zida
706 oglasa u ponudi
Europolis nekretnine | 4zida.rs
Europolis nekretnine
5 godina na 4zida
752 oglasa u ponudi
Art nekretnine | 4zida.rs
Art nekretnine
11 godina na 4zida
1667 oglasa u ponudi
Zidart nekretnine | 4zida.rs
Zidart nekretnine
14 godina na 4zida
472 oglasa u ponudi
Gligorić nekretnine | 4zida.rs
Gligorić nekretnine
4 godine na 4zida
184 oglasa u ponudi
Ikat nekretnine | 4zida.rs
Ikat nekretnine
9 godina na 4zida
225 oglasa u ponudi
Divis | 4zida.rs
Divis
14 godina na 4zida
386 oglasa u ponudi
Eminent nekretnine | 4zida.rs
Eminent nekretnine
12 godina na 4zida
460 oglasa u ponudi
BRICK PRO | 4zida.rs
BRICK PRO
4 godine na 4zida
138 oglasa u ponudi
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
povoljno
18

Oplenačka 24

Ledine, Novi Beograd, Beograd

109.500 €

2.738 €/m²

40m² | 2 sobe
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
Oplenačka 24 | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
divan pogled
26

Oplenačka 24

Ledine, Novi Beograd, Beograd

127.600 €

2.900 €/m²

44m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
Miodraga Petrovića Čkalje 25 | 4zida.rs
dobra lokacija
24

Miodraga Petrovića Čkalje 25

Ledine, Novi Beograd, Beograd

116.000 €

2.698 €/m²

43m² | 2 sobe | 1/3 sprata
Firma • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
Vladimira Pogačića | 4zida.rs
16
Logo agencije

Vladimira Pogačića

Ledine, Novi Beograd, Beograd

145.000 €

3.085 €/m²

47m² | 2 sobe | prizemlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking • 3D tura • Video
Ažurirano 14.05.2026.
▾Reklama▾
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
Stojana Stoleta Aranđelovića | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Stojana Stoleta Aranđelovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

134.999 €

3.000 €/m²

45m² | 2 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 14.05.2026.
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
Mirijevo | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Mirijevo

Zvezdara opština, Beograd

117.000 €

2.854 €/m²

41m² | 2 sobe | 1/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 14.05.2026.
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
Đorđa Stanojevića | 4zida.rs
10

Đorđa Stanojevića

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

200.000 €

4.082 €/m²

49m² | 2 sobe | 6/9 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
Terazije | 4zida.rs
MOŽE NA KREDIT
7

Terazije

Stari Grad opština, Beograd

145.000 €

4.833 €/m²

30m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
Belgijska | 4zida.rs
13

Belgijska

Senjak, Savski Venac, Beograd

196.000 €

4.356 €/m²

45m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 14.05.2026.
Grge Jankesa | 4zida.rs
Grge Jankesa | 4zida.rs
Grge Jankesa | 4zida.rs
Grge Jankesa | 4zida.rs
Grge Jankesa | 4zida.rs
17
Logo agencije

Grge Jankesa

Mirijevo, Zvezdara opština, Beograd

130.000 €

3.095 €/m²

42m² | 2 sobe | 2/8 spratova
Agencija • Prazno • Garaža
Ažurirano 14.05.2026.
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
Kralja Milana | 4zida.rs
4
Logo agencije

Kralja Milana

Vračar, Beograd

247.000 €

4.940 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
Stojana Matića | 4zida.rs
miran kraj
22

Stojana Matića

Cerak, Čukarica opština, Beograd

145.000 €

2.900 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 14.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
1
...
78910

Nekretnine Beograd — stanovi, kuće, cene i ponuda | 4zida.rs

Kupovina i iznajmljivanje nekretnina u Beogradu. Sve opštine — Novi Beograd, Vračar, Zemun i više. Pronađi na 4zida.rs.

Saznaj više o kraju
▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾
Beograd
do 50 m²
Dvosoban stan

prodaja stanova Beograd

43 dana

prosečno vreme trajanja oglasa za prodaju stanova, Beograd

Pogledaj ponudu na 4zida.rs i pronađi dom kakav tebi odgovara.

Najnoviji oglasi za prodaju stanova Beograd

Ako želiš da sačuvaš trenutnu pretragu i primaš obaveštenja svaki put kada se pojavi novi oglas, možeš to uraditi klikom na sledeće dugme.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

Prosečna cena stanova — Beograd

Pratimo kretanje cena nekretnina na lokaciji Beograd. Prosečna cena kvadrata stanova u starogradnji: 3344 €/m²

  • do 1.200 €/m²
  • 1.200 – 1.400 €/m²
  • 1.400 – 1.600 €/m²
  • 1.600 – 1.800 €/m²
  • 1.800 – 2.000 €/m²
  • od 2.000 €/m²

Podlokacije — Beograd

  • Novi Beograd, Beograd
  • Savski Venac, Beograd
  • Vračar, Beograd
  • Barajevo opština, Beograd
  • Grocka opština, Beograd

Po tipu nekretnine — Beograd

Zanima te samo određeni tip stanova, npr. garsonjere ili dvosobni stanovi?

  • prodaja Garsonjera
  • prodaja Jednosoban stan
  • prodaja Jednoiposoban stan
  • prodaja Dvosoban stan
  • prodaja Dvoiposoban stan
  • prodaja Trosoban stan