Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.465 oglasa

Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Petrovaradin | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Petrovaradin

Gradske lokacije, Novi Sad

133.900 €

3.043 €/m²

44m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

299.730 €

2.606 €/m²

MOŽE NA KREDIT

115m² | 4 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Vrdnik | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Vrdnik

Okolne lokacije, Irig

85.170 €

1.852 €/m²

MOŽE NA KREDIT

46m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Podbara | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Podbara

Gradske lokacije, Novi Sad

153.260 €

3.193 €/m²

MOŽE NA KREDIT

48m² | 1.5 soba | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Bulevar Evrope | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Bulevar Evrope

Gradske lokacije, Novi Sad

139.900 €

2.798 €/m²

MOŽE NA KREDIT

50m² | 1.5 soba | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 143.170 €
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Grbavica | 4zida.rs
Premijum
15
Logo agencije

Grbavica

Gradske lokacije, Novi Sad

164.280 €

2.987 €/m²

55m² | 2.5 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 169.950 €
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Stari Grad | 4zida.rs
Premijum
24
Logo agencije

Stari Grad

Gradske lokacije, Novi Sad

90.000 €

4.286 €/m²

21m² | 1 soba
Agencija • Uknjižen • Polunamešteno
Ažurirano 11.05.2026.
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
4. Juli | 4zida.rs
Premijum
retko u ponudi
14
Logo agencije

4. Juli

Gradske lokacije, Zrenjanin

69.500 €

1.782 €/m²

39m² | 1 soba | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Generala Milojka Lešjanina | 4zida.rs
Premijum
8

Generala Milojka Lešjanina

Centar, Medijana, Gradske lokacije, Niš

120.000 €

2.264 €/m²

MOŽE NA KREDIT

53m² | 2 sobe | 13/14 spratova
Vlasnik • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Mikice Lesjaka 50 | 4zida.rs
Premijum
14

Mikice Lesjaka 50

Vrdnik, Okolne lokacije, Irig

63.900 €

1.826 €/m²

MOŽE NA KREDIT

35m² | 1 soba | 1/2 sprata
Vlasnik • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 64.900 €
Mirka Milojkovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo agencije

Mirka Milojkovića

Višnjička Banja, Palilula opština, Beograd

138.000 €

3.000 €/m²

46m² | 2 sobe | 4/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Vojvode Micka Krstića | 4zida.rs
Premijum
18
Logo agencije

Vojvode Micka Krstića

Karaburma, Palilula opština, Beograd

195.000 €

3.362 €/m²

58m² | 3 sobe
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
▾Reklama▾
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Džordža Vašingtona | 4zida.rs
Premijum
10
Logo agencije

Džordža Vašingtona

Beograd centar, Stari Grad opština, Beograd

130.000 €

3.333 €/m²

39m² | 1.5 soba | suteren/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Bulevar Zorana Đinđića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Bulevar Zorana Đinđića

Blok 1 - Fontana, Novi Beograd, Beograd

186.000 €

3.647 €/m²

51m² | 2.5 sobe | 5/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Banatska 83 | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

268.056 €

2.550 €/m²

105m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Banatska 83 | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zemona Nova

Zemun opština, Beograd

293.888 €

3.105 €/m²

94m² | 3.5 sobe | 4/6 spratova
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Bulevar kralja Aleksandra | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Bulevar kralja Aleksandra

Lion, Zvezdara opština, Beograd

181.000 €

4.209 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/7 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Belfortska | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Belfortska

Ledine, Novi Beograd, Beograd

100.904 €

2.587 €/m²

39m² | 2 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Jovana Stojsavljevića | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Jovana Stojsavljevića

Galenika, Zemun opština, Beograd

260.000 €

3.562 €/m²

73m² | 3 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum
Ažurirano 11.05.2026.
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Crveno Barjače | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Crveno Barjače

Bele Vode, Čukarica opština, Beograd

133.000 €

1.727 €/m²

77m² | 2.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.
Prethodna cena: 138.000 €
Maleška | 4zida.rs
Maleška | 4zida.rs
Maleška | 4zida.rs
Maleška | 4zida.rs
Maleška | 4zida.rs
Premijum
12
Logo agencije

Maleška

Senjak, Savski Venac, Beograd

159.900 €

4.208 €/m²

38m² | 2 sobe | 1/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 11.05.2026.
Pivarska | 4zida.rs
Pivarska | 4zida.rs
Pivarska | 4zida.rs
Pivarska | 4zida.rs
Pivarska | 4zida.rs
Premijum
16

Pivarska

Čačak - Centar, Gradske lokacije, Čačak

169.915 €

1.699 €/m²

100m² | 4 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Prazno
Ažurirano 11.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾