Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.549 oglasa

Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Bože Jankovića | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Bože Jankovića

Autokomanda, Voždovac opština, Beograd

322.000 €

3.500 €/m²

92m² | 3 sobe | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Sime Milutinovića Sarajlije | 4zida.rs
Premijum
4

Sime Milutinovića Sarajlije

Adice, Gradske lokacije, Novi Sad

63.000 €

1.703 €/m²

37m² | 1.5 soba | 2/2 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
12
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.750 €

1.750 €/m²

37m² | 1.5 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Adamovićevo Naselje | 4zida.rs
Premijum
novo u ponudi
14
Logo agencije

Adamovićevo Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

200.000 €

3.390 €/m²

59m² | 3 sobe | 6/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Vojvode Putnika | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Vojvode Putnika

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

60.800 €

1.600 €/m²

38m² | 1 soba | 3/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Mlinska | 4zida.rs
Premijum
6
Logo agencije

Mlinska

Carina, Gradske lokacije, Sokobanja

62.000 €

1.550 €/m²

40m² | 1.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Nikole Pašića 21A | 4zida.rs
Premijum
27
Logo agencije

Nikole Pašića 21A

Centar, Gradske lokacije, Sokobanja

60.000 €

2.000 €/m²

30m² | 0.5 soba | 2/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Namešteno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

64.600 €

1.700 €/m²

38m² | 1 soba | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Gradske lokacije | 4zida.rs
Premijum
4
Logo agencije

Gradske lokacije

Sokobanja

76.230 €

1.815 €/m²

42m² | 1 soba | potkrovlje/4 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža i parking
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Stepa Stepanović | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Stepa Stepanović

Voždovac opština, Beograd

280.000 €

3.333 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Autokomanda | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
11
Logo agencije

Autokomanda

Voždovac opština, Beograd

208.050 €

2.850 €/m²

73m² | 3 sobe | 4/8 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Dorćol | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
42
Logo agencije

Dorćol

Stari Grad opština, Beograd

550.000 €

4.741 €/m²

116m² | 3.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Durlan | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
6
Logo agencije

Durlan

Pantelej, Gradske lokacije, Niš

88.150 €

2.050 €/m²

43m² | 1.5 soba | 1/4 sprata
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
7
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

125.000 €

2.500 €/m²

50m² | 2 sobe
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Medijana | 4zida.rs
Premijum
dobra ponuda
13
Logo agencije

Medijana

Gradske lokacije, Niš

142.800 €

1.763 €/m²

81m² | 4 sobe | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Slavujev Venac | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Slavujev Venac

Zvezdara opština, Beograd

120.000 €

4.000 €/m²

30m² | 1.5 soba | prizemlje/1 sprat
Agencija • Uknjižen • Prazno • Podrum • Tavan
Ažurirano 12.05.2026.
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Sava Burića | 4zida.rs
Premijum
14
Logo agencije

Sava Burića

Sava Kovačević, Zemun opština, Beograd

205.000 €

3.361 €/m²

61m² | 2.5 sobe | 4/11 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Beogradska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Beogradska

Centar, Zemun opština, Beograd

124.000 €

4.769 €/m²

26m² | 0.5 soba
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Generala Štefanika | 4zida.rs
Generala Štefanika | 4zida.rs
Generala Štefanika | 4zida.rs
Generala Štefanika | 4zida.rs
Generala Štefanika | 4zida.rs
Premijum
9
Logo agencije

Generala Štefanika

Stepa Stepanović, Voždovac opština, Beograd

280.000 €

3.333 €/m²

84m² | 3 sobe | 2/7 spratova
Agencija • Uknjižen • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Episkopa Nikolaja | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Episkopa Nikolaja

Altina, Zemun opština, Beograd

60.000 €

2.308 €/m²

26m² | 0.5 soba | 1/3 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾