Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
logo
|
Trosoban stan na prodaju, Stepa Stepanović, 280.000€, 84m²
▾Reklama▾
  1. Naslovna
  2. prodaja stanova
  3. Beograd
  4. Voždovac opština
  5. Stepa Stepanović
  6. Trosoban stan

Trosoban stan na prodaju, Stepa Stepanović, 280.000€, 84m²

Beograd, Voždovac opština, Stepa Stepanović
Prikaži mapu
Šifra oglasa: 4zida-472Oglas ažuriran: 12.05.2026.
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
Trosoban stan | 4zida
OTP banka logo
Rata kreditaod 1.135 €

280.000 €

3.333 € / m2

84 m²
3 sobe
2/6 spratova
Porodican trosoban stan sa pogledom na park u naselju Stepa Stepanovic
O stanu
  • Stan u zgradi
  • Centralno grejanje
  • Prostorije: terasa
  • Opremljenost: Prazno - interfon, klima
  • Uknjiženo
  • Oglas oglašava agencija
Izračunaj koliko ti treba od ovog stana do tebi bitnih lokacija
O zgradi
  • 1 lift
Telekomunikacije
  • Kablovska

Opis oglasa

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život.
Raspored prostorija:
ulazni hodnik sa dovoljno prostora za odlaganje
prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom
kuhinja
dve komforne spavaće sobe
kupatilo + poseban toalet
dve lođe za uživanje i odmor
Zašto je ovaj stan odličan izbor:
bez dodatnih ulaganja – useljiv odmah
centralno grejanje po potrošnji (kalorimetar)
niski mesečni troškovi
uredno uknjižen
idealan za porodice i dugoročno stanovanje
Lokacija nudi sve što je potrebno za kvalitetan svakodnevni život – u blizini su škola, vrtić, prodavnice i sadržaji za snabdevanje, kao i dobra povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada.
Retka prilika da obezbedite udoban, svetao i funkcionalan dom na jednoj od najtraženijih lokacija u naselju. Za više informacija i razgledanje – pozovite

Posrednicka naknada u skladu sa opstim uslovima poslovanja posresnika " Novi kvadrati" D.o.o.