Postavi oglas
4zida.rs, Nekretnine u pokretu
  • Prodaja
  • Izdavanje
  • Novogradnja
  • Cenovnik
  • Blog
Izdvajamo
O BeograduPitaj pravnikaKretanje cena kvadrata u SrbijiProcena vrednosti nekretnineIsplativost: kupovina ili iznajmljivanje?Kalkulator kredita i osiguranjaKalkulator kreditne sposobnosti

Inspira grupa

Infostud Logo | 4zida
Poslovi Infostud Logo | 4zidaStartuj Logo | 4zidaHrLab Logo | 4zidaHelloworld Logo | 4zida

Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zida
Prodaja delova Logo | 4zidaAutohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zida
Inspira hub Logo | 4zida
Polovni automobili Logo | 4zida4zida Logo | 4zidaOsiguranik Logo | 4zidaProdaja delova Logo | 4zida
Autohub Logo | 4zidaMojagaraža Logo | 4zidaInspira hub Logo | 4zida

Google Play store badgeApp Store badge
Sadržaj sajta je vlasništvo 4zida.rs. Zabranjeno je njegovo preuzimanje bez dozvole 4zida.rs, zarad komercijalne upotrebe ili u druge svrhe, osim za lične potrebe posetilaca sajta. 4zida.rs je deo Inspira grupe.
▾Reklama▾
Cena od €
Cena do €
m² od
m² do

  1. Naslovna
  2. prodaja stanova

Prodaja stanova | Srbija

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram

34.626 oglasa

Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Vidovdansko Naselje | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Vidovdansko Naselje

Gradske lokacije, Novi Sad

147.900 €

2.026 €/m²

73m² | 4 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking • 3D tura
Ažurirano 12.05.2026.
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Rotkvarija | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
9
Logo agencije

Rotkvarija

Gradske lokacije, Novi Sad

135.660 €

3.570 €/m²

38m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Bulevar Oslobođenja | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
13
Logo agencije

Bulevar Oslobođenja

Gradske lokacije, Novi Sad

167.790 €

3.570 €/m²

47m² | 2.5 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Patrijarha Joanikija | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Patrijarha Joanikija

Vidikovac, Rakovica opština, Beograd

212.000 €

2.280 €/m²

93m² | 3.5 sobe | 7/17 spratova
Agencija • Prazno • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

66m² | 2 sobe | 7/7 spratova
Bagljaš | 4zida.rs
Novogradnja

GARDEN PARK

Gradske lokacije, Zrenjanin

Cena na upit

75m² | 3 sobe | 7/7 spratova
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Kej | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Kej

Stari Grad, Gradske lokacije, Novi Sad

158.100 €

3.764 €/m²

42m² | 2 sobe | 4/6 spratova
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Omladinsko šetalište | 4zida.rs
Premijum
20
Logo agencije

Omladinsko šetalište

Petlovo Brdo, Rakovica opština, Beograd

230.000 €

1.769 €/m²

130m² | 3.5 sobe | 4/4 sprata
Agencija • Namešteno
Ažurirano 12.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Tošin bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

341.066 €

3.480 €/m²

98m² | 4 sobe | 7/10 spratova
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Tošin bunar | 4zida.rs
Premijum
7
Logo agencije

Tošin bunar

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

301.058 €

3.584 €/m²

84m² | 4 sobe | 11/11 spratova
Agencija
Ažurirano 12.05.2026.
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Kraljice Natalije | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Kraljice Natalije

Centar, Savski Venac, Beograd

285.000 €

4.318 €/m²

66m² | 3 sobe | 2/3 sprata
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Mramorska 36 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

68.090 €

2.148 €/m²

31m² | 1 soba | prizemlje/4 sprata
Mramorska 36 | 4zida.rs
Novogradnja
11
Logo projekta

Apartmani Bela Reka Brzece Kopaonik

Brzeće, Okolne lokacije, Kopaonik

90.000 €

2.305 €/m²

39m² | 2 sobe | 4/4 sprata
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Glasinačka | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
25
Logo agencije

Glasinačka

Konjarnik (Voždovački deo), Voždovac opština, Beograd

159.000 €

3.533 €/m²

45m² | 1.5 soba | 3/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum • Parking
Ažurirano 12.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Premijum
13
Logo agencije

Dalmatinska

Palilula opština, Beograd

360.000 €

5.000 €/m²

72m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Stražilovska | 4zida.rs
Premijum
22
Logo agencije

Stražilovska

Centar, Voždovac opština, Beograd

390.000 €

3.071 €/m²

127m² | 4 sobe | 1/3 sprata
Agencija • Uknjižen • Garaža
Ažurirano 12.05.2026.
▾Reklama▾
Sterijina 33 | 4zida.rs
Sterijina 33 | 4zida.rs
Sterijina 33 | 4zida.rs
Sterijina 33 | 4zida.rs
Sterijina 33 | 4zida.rs
Premijum
11
Logo agencije

Sterijina 33

Centar 2, Gradske lokacije, Subotica

79.200 €

1.760 €/m²

45m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Dalmatinska | 4zida.rs
Premijum
19
Logo agencije

Dalmatinska

Tašmajdan, Palilula opština, Beograd

350.000 €

3.500 €/m²

100m² | 4 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Podrum
Ažurirano 12.05.2026.
Živka Davidovića | 4zida.rs
Premijum
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

217.350 €

3.150 €/m²

69m² | 3 sobe | 1/5 spratova
Živka Davidovića | 4zida.rs
Novogradnja
1
Logo projekta

Zvezdara, Učiteljsko naselje, Živka Davidovića, novogradnja

Zvezdara opština, Beograd

207.900 €

3.150 €/m²

66m² | 2 sobe | 1/5 spratova
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Solunska | 4zida.rs
Premijum
8
Logo agencije

Solunska

Gornji Grad, Zemun opština, Beograd

156.900 €

2.659 €/m²

59m² | 2 sobe | 2/2 sprata
Agencija • Uknjižen • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Jurija Gagarina | 4zida.rs
Premijum
16
Logo agencije

Jurija Gagarina

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

315.000 €

3.841 €/m²

82m² | 3 sobe | 1/6 spratova
Agencija • Prazno
Ažurirano 12.05.2026.
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Sonje Marinković 49 | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
2
Logo agencije

Sonje Marinković 49

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

65.120 €

1.760 €/m²

37m² | 1.5 soba | 1/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Evgenija Kumičića | 4zida.rs
Premijum
3
Logo agencije

Evgenija Kumičića

Prozivka, Gradske lokacije, Subotica

92.800 €

1.600 €/m²

58m² | 3 sobe | 3/6 spratova
Agencija • U procesu uknjižavanja
Ažurirano 12.05.2026.
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Ismeta Mujezinovića | 4zida.rs
Premijum
MOŽE NA KREDIT
16
Logo agencije

Ismeta Mujezinovića

Bežanijska kosa 2, Novi Beograd, Beograd

210.000 €

2.727 €/m²

77m² | 4 sobe | 5/6 spratova
Agencija • Uknjižen
Ažurirano 12.05.2026.
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Novogradska | 4zida.rs
Premijum
17
Logo agencije

Novogradska

Kalvarija, Zemun opština, Beograd

153.000 €

2.732 €/m²

56m² | 2 sobe | 5/5 spratova
Agencija • Uknjižen • Namešteno • Parking
Ažurirano 12.05.2026.

Ne propusti nove oglase u ovoj pretrazi

MejlTelegram
123456

▾Reklama▾
▾Reklama▾
▾Reklama▾